1.
muhtemelen uzun sürmeyecek arkadaşlıktır 2 taraftan biri sürekli görüşmek istiyorsa o arkadaşlık değil flört aşamasıdır artık en çok dayanamayan yakın zamanda açılacaktır.
devamını gör...
2.
truva filminde aşil in sevdiğim bir repliği var.

(bkz: aslanlar ve ceylanlar dost olmaz)
devamını gör...
3.
cok guzel bir durumdur.fakat genellikle mukemmel giden arkadaslıgın icine eder bu erk*kler. basta kardes gibi olursunuz,yediginiz ictiginiz ayrı gitmez falan..sonra bir gün bir bakarsınız,arkadasınızı kaybetmissiniz..gecmis olsun..
devamını gör...
4.
kendi hemcinsine anlatamadığın şeyleri en yakın erkek/kız arkadaşına anlatmak ve kendini güvende hissetmek. tabi bazı arkadasliklarda taraflardan biri farklı duygular besleyebiliyor malesef..
devamını gör...
5.
karşılıklı düşünceler aynı ise bir sorun olmaz fakat bir tarafta elektriklenme varsa uzun sürmeyecek olan arkadaşlıktır.
devamını gör...
bazısına göre bu asla olamazmış erkek o kadını istediği için dostça yaklaşırmış ama bence olabilir kendimden biliyorum.
devamını gör...
aramızdaki çomarları ayırt etmemizi sağlayacak tuzak başlık.
devamını gör...
olabilir. neden olmasın ki dediğim başlık.
içten içe her iki tarafta da bir beğeni, tav durumu söz konusudur ama çok küçük bir ihtimal olarak kaldığı sürece sorun yaşatmaz.
devamını gör...
9. (tematik)
karma eğitim görmüşseniz ve ortadoğu'nun vasat ülkesinde değilseniz normaldir gayet.
devamını gör...
10.
müthiş birşeydir. erkek bakışaçısına ihtiyaç duyduğun anlarda bir alo dersin , bir kahve içersin .
devamını gör...
11.
garipseyen, yok ona evrilir, buna dönüşür diyen ırz düşmanı turnusolu başlık.
devamını gör...
12.
yazdıklarınıza baktım da toplumun küçük bir örneğisiniz. erkekle kız arkadaş olur hem de çok güzel olur. tıpkı iki kız ya da iki erkek nasıl sarılıyor, sohbet ediyor, dertleşiyorsa bir kız ve bir erkek de arkadaş olur sarılıp, dertleşebilir. bu sizin beyninizde biter, herkes bana aşık kafasında bir kızsanız ve tüm kadınlara cinsel bir obje gibi bakan bir erkekseniz durum değişir...
devamını gör...
13.
sonu aşkla bitmesi kaçınılmaz olabilir.
devamını gör...
14.
güzel bir arkadaşlık formudur. olaylara kadın/erkek gözüyle bakabilecek, giyiminizde kuşamınızda size kadın/erkek gözüyle yardımcı olacak karşı cinsten bir dostun olması iyidir.
devamını gör...
15.
bu arkadaşlığı doğru bulmayanların, her konuştuğa kadına-erkeğe yürüdüğünü düşünüyorum. yoksa böyle şeyler demezlerdi.

t: iki karşı cinsin arkadaş olma durumu.
devamını gör...
16.
erkek gay ise mümkün olabilir. eğer gay olmayan bir yakın erkek arkadaşınız varsa kızlar koynunuzda meriç besliyorsunuz haberiniz olsun.
devamını gör...
17.
en iyi arkadaşlıkların başlangıcı olabilir ama el ve alem diye bir şey var ki onların gücü her şeyin üstünde ve bu arkadaşlıklar başlangıc aşamasındayken bitiyor.
devamını gör...
18.
öyle kendinden emin yazmış ki bazı yazarlar, kaç yıllık kız arkadaşlarım olmasa inanacağım. sevgi türlü türlü. bir zahmet ayırt etmeyi bilelim dedirten durum.
devamını gör...
19.
--- alıntı ---

hiçbir erkek birlikte olmak istemeyeceği bir kızla yakın arkadaş olmak istemez.

--- alıntı --- demiş sigmund freud abimiz
devamını gör...
20.
kadınlar çok tripli oluyor ya. arkadaş olur elbette ama bir süre sonra iki taraftan biri başka gözle bakmaya başlar. hiç sekmez bu
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kadın ve erkeğin arkadaş olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim