o gün güneş bile başka parlıyordu, rüzgar başka bir güzeldi. bir şeyler olacaktı ve hissediliyordu.
kalp bir başka çarpmaya hazırlanıyordu sanki.

ve o gün kalbin bir köşesine bir peri konmuştu, o köşe artık onundu, ona aitti. büyümek için ihtiyacı olanlar da belliydi. bir tutam sevgi, bir tutam aşk, bir tutam güzel sözlerdi.

umutlar, hayaller bu tatlı melteme kendini teslim etmiş, ufuğa doğru yol alıyordu. istenen çok da zor olmamalıydı. kalbin bir odasında yaşayan bi peri zarar görmesin yeterdi.

ama bu güzel yola zarar vermeye çalışan fırtınalar, yıldırımlar ve karanlık boş durmuyordu. onlar çok acımasızdı. zorla söküp almak, parçalamak, yok etmek istiyorlardı. ve yine kötülük iyiliğe galip gelecekti. durum bunu gösteriyordu.

ve o gün gelip çatmıştı. her şey korkunç sona hizmet ediyordu adeta. kötülüğün eli acımasız bir çabayla kalbe kürtaj yapmıştı. içindekini söküp almış, paramparça etmiş ve geride yokluğa terk edilmiş bir yürek bırakmıştı.

yine yazık olmuştu, yine karanlık kazanmıştı...
devamını gör...
(bkz: mehmet coşkundeniz)
(bkz: nilgün bodur)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kalbe kürtaj" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim