anlaşılma çabası göstermeden konuşmanıza gerek bile kalmadan sizi anlayan birini bulursanız eğer kaliteli ilişki içindesinizdir.
devamını gör...
anlaşmazlık olduğunda karşı tarafı alt etmek için tartışmak yerine, sorunu çözmeye odaklı tartışıyorsanız (karşılıklı) bu kaliteli bir ilişkidir. güzel günde herkes herkese en iyi yüzünü gösteriyor zaten asıl kötü günde, tartışmada vs nasıl davranıldığı...
devamını gör...
kadın at gibiyse o ilişki kalitelidir. 1.55 bıcırıklar ve michelin lastikleri ilişkiyi kalitesiz hale getiriyor.
devamını gör...
fiziksel şiddet, her akşam kavga dövüş. bunlar hala birbirinizi umursadığınızı ve birbirinize olan karşılıklı çekimin hala devam ettiğini yani kaliteli bir ilişkiniz olduğunun göstergeleridir.
devamını gör...
“bir ilişkideysek beraber yapayalım yaşayalım ya da yaşayamazsak bile normal ya da bazı şeyleri kendin halletmek isteyebilirsin bunu da anlar sana o alanı açarım ama yeter ki yanımda ol…” “ seni anlıyorum ve eğer seni baskılıyorsam üzüyorsam senden özür diliyorum. birbirimizi tanımamız ve anlamamız gerektiğini biliyorum bunun için gerekli özeni göstereceğim.” “ yanımda olup beni desteklediğin için teşekkür ederim.” “ seni affediyorum çünkü niyetinin bu olmadığını görebiliyorum.” “ seninle geçirdiğim vakti seviyorum iyi ki varsın.” “ seninleyken kendimi iyi hissediyorum daha iyi kararlar alabiliyorum beni anladığın için teşekkür ederim.” ( yazarken gözyaşlarına boğulduğumu söylemek istiyorum.)
devamını gör...
kaliteli ilişki için en az iki adet kaliteli insan gereklidir. çünkü insan ilişkilerinde kalite söz konusu olduğunda bir yanlış bir doğruyu götürür.
devamını gör...
ben dili ile rahatsız olunan şeyi ifade etmek ve sana ifade edilen şeyi anlayışla karşılamak.
devamını gör...
birlikte opera, tiyatro ve bilumum sanat galerilerinde vakit geçirmek. en az 3 michelin yıldızı olan restaurantlarda yemek yemeyi gerektirir.
devamını gör...
kaliteli ilişkiden ne anladığınıza göre değişir.
devamını gör...
gözünüz kapalı güvenebildiğiniz ve o yanınızda yokken aklınızın onda kalmadığı "acaba" dedirtmediği ilişkidir.
devamını gör...
saygı ve biz olgusu.
devamını gör...
(bkz: kavgalar)

kavga esnasında seviye cennet mahallesine düşüyorsa, bitsin gitsin.
devamını gör...
tse damgası varsa kalitelidir.*
devamını gör...
biz dili yeterlidir.bir ilişkide sen veya ben dili varsa o tren ilk istasyonda durur bi daha da hareket etmez.
devamını gör...
erkek eve geldiğinde kadının leğeni sıcak suyla doldurmuş olması ve sonra beyinin ayaklarını yıkaması.
devamını gör...
birbirinize çok fazla benziyorsanız o ilişki kalitelidir. sevdiğiniz müzik türünden giyim tarzınıza kadar aynı şeylerden hoşlanmanız size mükemmel bir ilişki kazandırabiliyor. birlikte eğlenebilmek, saçmalamayı seviyor olmak, her durumdan gülecek bir şey bulabilmek bence ilişkide en önemli şey. eskiden zıt karakterde olan ilişkilerin en güzeli olduğunu düşünürdüm. birbirini tamamlıyor gibi gelirdi, sonuçta sevgi vardı. fakat sonradan o ilişkinin sizi yıprattığını, sevginin tek başına yetmediğini anlıyorsunuz. o yüzden en güzel ilişki ruh ikizi gibi olduğunuz ilişkidir. çok büyük ve saçma kavgalar etmiyorsunuz, özür dilemeyi biliyorsunuz, saygı duyuyor ve kalpten güveniyorsunuz, tüm bunlar da içinde çok büyük aşk barındırıyor. *
devamını gör...
bu yeterli:

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kaliteli ilişki göstergeleri" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim