druid pack partisine katılır. gerçi druidleri de dağıttılardı ama kara kurdun diktatörlüğü sayesinde bütün bölge yeniden kara kurdun denetimi altında olmuştur. dedesini kovalayan kurtları kovalamış diyor belgeselciler. ileride kardeşi yüzünden druid sürüsünü terk etmiştir.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
kara kurt (302 numara) yavruyken işgalci kurtların saldırısından kurtulur ve büyüdüğü zaman bölgesine geri dönerek işgalci sürünün yavrularını öldürür. işgalci sürü bu duruma gık bile diyemez. 2006 nisan ayı. asıl saldırı ise haziran 2006'da başlar ve işgalci kurt sürüsü bölgeden atılır. 2004'te yavruları öldürülen kara kurt intikamını alarak kontrolsüz güç olarak tarihe geçer ve kendi sürüsünde kurallarını ortaya koyarak hiyerarşiyi bozmaya devam eder. 480 numara, 302'nin kızlarına karışmasına (druid kızlarının sevgililerini kovalamasına) daha fazla dayanamaz ve 302'yi sürüden şutlar...
devamını gör...
2000 yılında falan oldu olay, kurtulursa değil, kurtuldu. hayvan resmen atilla gibi bir şey. 2004'te falan tekrar saldırıya uğradı aynı sürü tarafından ama 2006 nisan ayında birinci lamar seferini yaparak bölgeyi birkaç hafta baskı altına aldı. 2006 haziran ayında ise ikinci seferini yaparak saldırgan kurt sürüsünü kuzey'e sürdü. yenilmez kurt sürüsünü dize getiren kara kurt, kuzey seferini de yaparak bölgede siyasi birliği tamamen sağlamış oldu ve küçükken dedesini kovalayan kurtlardan intikamını alarak böldede siyasi birliği kesin olarak sağladı. ayrıca kara kurt, kaynaklarda casanova diye geçer. evet.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kara kurt işgalci kurtların elinden kurtulursa ne olur" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim