olayın geçtiği yer dışında şahısların tümünün suriyeli olması durumudur. olay kayseri de geçiyor. karısının kendini aldattığını anlayan adam evi ararken dolaptan çıkan suriyeli, kadının eşini 6 yerinden bıçaklıyor. bu boku yiyen şahsın savunmasını noktasına virgülüne dokunmadan olduğu gibi bırakıyorum.

"çok pişmanım. babam ve 2 kardeşim suriye’de bomba saldırısı sonrası öldü. annem ve kardeşlerimle türkiye’ye geldik. aileme ben bakıyorum. annem hasta. adaletinize sığınıyorum"

ümmet kardeşlerimize ensar oluyoruzdan geldiğimiz nokta tam olarak budur. kadın ve çocuklar hariç bu insanlara daha ne kadar tahammül etmemiz gerektiği ise soru işareti. bizim milleti az çok bildiği için şöyle bir pişkince savunmayla muhtemelen içeride 1 gün dahi tutulmadan serbest bırakılacak kişinin söylemine bakar mısınız ?
savaştan kaçmış ve babası bombalı saldırıda ölmüş. bu sebepten geldiği ülkede herkesin namusuna özgürce göz dikerek canının istediğini bıçaklayabileceğini iddia ediyor. bu konuda da adalet sistemimize güveniyormuş...


kayseri'de evine erken dönen suriyeli zekeriye e. (27) eşini iç çamaşırıyla görünce şüphelenip evi aramaya başladı. genç adam, yatak odasındaki gardıropta iç çamaşırıyla saklanırken yakaladığı arkadaşı waaled alsalmo (19) tarafından bıçaklandı. 10 yıl 5 ay hapis cezasına çarptırılan waaled alsalmo (19) hakkındaki karar, yargıtay tarafından onandı.

olay, 25 ağustos 2019'da, kocasinan ilçesinde meydana geldi. suriye uyruklu eşi a.e.h. ve 2 çocuğu ile birlikte yaşayan zekeriye e., sabah evden ayrıldı. eve erken dönen zekeriye e., eşinin kapıyı geç açması ve üzerinde sadece iç çamaşırı ile ağır parfüm kokusu olmasından şüphelendi. evi arayan zekeriye e., yatak odasındaki kıyafet dolabını açtığında arkadaşı suriye uyruklu waaled alsalmo ile karşılaştı. alsalmo, yanındaki bıçağı çıkarıp, zekeriye e.'yi bıçakladı. 6 bıçak darbesiyle yaralanan zekeriye e., hastaneye kaldırıldı. alsalmo ile a.e.h. ise kaçtı. daha sonra yakalanan ikiliden alsalmo, sevk edildiği adliyede çıkarıldığı mahkemece tutuklandı.

kayseri 3’üncü ağır ceza mahkemesi'nde 'kasten adam öldürmeye teşebbüs' ve 'konut dokunulmazlığını ihlal' suçlarından yargılanan waaled alsalmo, geçen yıl 18 şubat'ta görülen karar duruşmasında, hakim karşısına çıkarıldı. tercüman eşliğinde savunma yapan sanık alsalmo, "çok pişmanım. babam ve 2 kardeşim suriye’de bomba saldırısı sonrası öldü. annem ve kardeşlerimle türkiye’ye geldik. aileme ben bakıyorum. annem hasta. adaletinize sığınıyorum" dedi.

zekeriye e. ise şikayetçi olduğunu belirterek, "alışveriş yapmıştım. bisikletle eve uğradım. zile bastım. kapıyı eşim a.e.h. açtı. iç çamaşırı vardı. sanki biri eve gelmiş gibiydi. şüphelendim. ‘neden bu haldesin’ dedim. banyo yapacağını söyledi. sanki bir an önce evden gitmemi istiyor gibi davranıyordu. evi aramaya başladım. yatak odasındaki dolabı açınca bıçaklandım. şikayetçiyim" diye konuştu.link
devamını gör...
hem karıya saplamış hem adama yani. doğru mu anladım?

afedersiniz biraz terbiyemi bozdum da...
devamını gör...
suriyeli vs suriyeli
bakın bu ilktir. genelde bizim totomuza saplıyorlar.
devamını gör...
suriyelilerin cuckold macerası kanlı bitti gibi bir manşet gerek bu habere.
devamını gör...
hani lan bunlar sadece yaşamak için bize sığınan gariplerdi...
devamını gör...
vallahi bunların haberlerini okumak bile beynime ziyan. gidip 3-5 sayfa magazin okusam bana daha çok şey katar. bizden uzakta ne halleri varsa görsünler.
devamını gör...
köpek gibi vurun bir kenara atın niye besliyorsunuz? onun yiyeceği ekmeği fakir fukara yesin.
devamını gör...
okuyup gerçekten anlayacağını bilsem, anladığını pratiğe dökecepini bilsem, herkese kavgam kitabı alır hediye ederdim.
gerçi hediye etsem ne çare!
ne demiş hemşo aristophanes? (bir yengece, doğru yürümesini asla öğretemezsiniz)


yaşasın süriyeliler umarım günbe gün sayıları artar.zamanında kıçımızı yırtarken çokça kişi tarafından sözlü saldırısına uğradı.
gaddar,hain,gavur,dugusuz,dinsiz imansız vs.diyenler çok oldu.
ama ne fayda ki anlayan yok! boş bir çuvalın dik durması zordur.
devamını gör...
(bkz: şam’da sıradan bir gün)
devamını gör...
valla beni bu olayda üzen tek durum olayın memleketimde geçmesidir.
devamını gör...
ya bak işte bunu gören avrupalı bizi de böyle zannediyor. bu çöl fareleri yüzünden ülkeler bize vize vermiyor iq.
devamını gör...
(bkz: yiyin birbirinizi ete para vermeyin)
devamını gör...
suri irfani.
devamını gör...
(bkz: suriye irfanı)

ne güzel, anadolu irfanı'na çabucak uyum sağlamış ortadoğulular.
devamını gör...
karınları doydu, karıları doydu, halkım aç.
devamını gör...
ne kadar çok suriyeli geldiyse artık, bir haberin kahramanı, kötü adamı ve yardımcı oyuncu rollerinin tümünü alıp gazetelere çıkabiliyorlar.
devamını gör...
suriyeli parantezi ile okuyun.
devamını gör...
vay anasını sayın seyirciler. demek suriyeliler, ümmet kardeşlerimiz artık zaptedilemez derecede azmışlar. adam arkadaşının karısını beceriyor. ulan hem de kaayyyseride lan.
wow! wow wow wow!
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"karısıyla bastığı suriyeli tarafından bıçaklanan suriyeli" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim