kendi kendine iş çıkarır. mesela sevgilisi yoktur gayet sakin bir hayat sürüyordur ama tutar birine aşık olur!
devamını gör...
olay varsa girerim modundadır.rahat duramaz başına illaki iş açıcak. aksiyon onun için bir hayat tarzıdır.
devamını gör...
benimdir. şöyle güzel bir tatil yapayım, kafamı dinleyeyim yok.sürekli yeni hedefler koyulacak, onları gerçekleştirmek için canından can gidecek. insanı çok yorar.
devamını gör...
benimdir. 90 yaşıma gelsem bile *şu bastonumla hangi şanslının kıçını dürtsem acaba* diye kendime dert edinirim.
devamını gör...
konfor alanının sınırlarını zorlamayı seven insandır.
devamını gör...
zulmü benimsemistir. sorumluluklarının altından kalkabiliyorsa o anki ben bunu hep yapıyorum hissiyatına bağımlı da olabilir. bilemedim simdi..
devamını gör...
bu kişi en yakın arkadaşım oluyor nerde bir bela var kız orada hiç şaşmıyor korku filmlerinde gitmemeniz gereken bir yer açılmaması gereken bir kapı vardır da başrol inatla oraya gider ya bizim kız aynen öyle nerde bela o orada evde rahat oturmaz mutlaka bir şey bulur kendine
devamını gör...
işsizlikten canı sıkılan insan modelidir. 12 saat ırgatlık yapma hiç bu durumu yaşamaz. sürekli boşta olduğu için otu boku kendine dert edinir. başına bela açar. kendini borca sokar. sonrada ulan ben ne yaptım diye ağlar. eşe dosta zırlar. eğer kendi başına açtığı işten sıyrılırsa bir daha kendime rahatı batırmayacağım der. ama duramaz, yine bir tarafına rahat batırır.
devamını gör...
buyrun benim .ağrımayan başımı ağrıtırım .hayatı kendime zehir ederim . bir günüm sakin geçmez. bizim gibiler anca ölünce rahat eder.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"kendisine rahat batan insan modeli" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim