tam hali "kemal kılıçdaroğlu, uzun yol için hazırladığı spotify listesini paylaştı" şeklinde olacakken karakter sınırına takıldım bilmem kaçıncı başlık. akp'sinden, chp'sine, mhp'sinden, iyi partisi'ne hepsi bir şekilde z kuşağına yanlıyor.


chp genel başkanı kemal kılıçdaroğlu, uzun yol için hazırladığı müzik listesini sosyal medya hesabından paylaştı. kılıçdaroğlu paylaşımına, "çok eleştirmeyin ama" notunu da düştü.

chp lideri kılıçdaroğlu, spotify'da uzun yol için hazırladığı müzik listesini paylaştı. sosyal medya hesabından açıklama yapan kılıçdaroğlu, "sevgili gençler, arkadaşlarım bilir; benim uzun yol müzik listem vardır. paylaşıyorum, çok eleştirmeyin ama:) özellikle de k-pop fandomlarından çekiniyorum, bilesiniz. hala hangisine ait olacağıma karar veremedim. hadi bakalım, sizi seviyorum gençler!" ifadelerini kullandı.

aşık veysel, cem karaca, barış manço, ahmet kaya, cem adrian ve sezen aksu gibi çok sayıda ismin bulunduğu listede 42 tane şarkı yer alıyor.


haberin linki

kılıçdaroğlu'nun çalma listesi
devamını gör...
her kesim için her telden şarkı barındıran liste. yine bir nizam, intizam yok. paylaştığınız liste bile iş görmez sayın kemal bey.

bu arada başlık iyi ki karakter sınırına takılmış. yoksa o nasıl başlıkmış öyle? gerçi mevcut olan da diğerinden biraz hallice. *
devamını gör...
aradan keşke bir iron maiden ya da ne bileyim motörhead fırtlasa keşke diye baktığım liste. ancak şirindede uncle kemal'in listesi gayet anatolik. kötü değil bu arada güzel yani...
devamını gör...
(bkz: dope) nerde kemal bey demek istediğim liste.
devamını gör...
siyasilerin ben de sizdenim kafası can sıkıcı. ''bakın ben de spotify kullanıyorum, sizi anlıyorum gençler''

bizden değilsiniz, hiç biriniz.

devamını gör...
aleyna tilki yok beğenmedim.
devamını gör...
her şey bir yana, kılıçdaroğlu'nun müzik zevki genişmiş; dedirten spotify listesidir.
devamını gör...
nereden puan kazanacaklarını şaşırdılar. bize spotify listesi değil iyi bir hayat sunun siyasiler.
devamını gör...
“i think like mahatma gandhi” songs
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"kılıçdaroğlu'nun uzun yol için hazırladığı spotify listesi" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.