çöpte çiçekler olması
sinir krizi geçiren herkese ambulans gelmesi
anons etmeden yurdun her yerinde yaşlı göbekli bıyıklı adamların dolaşması
devamını gör...
ya bir tanesi benim kıyafetlerimi dolap uygulamasında satışa koymuştu! düşünebiliyor musunuz? aklınız hayaliniz alıyor mu? ''şahsi'' eşyalarım bir başkasının uygulamasında satışa çıkıyormuş, çok geç ayıldım. hala daha aklıma geldikçe sinirlerime hakim olamaz, ''nasıl ya?'' olurum
devamını gör...
sohbetlerin bol olduğu türk kahvelerinin yapıldığı sürekli fon makinesi sesi gelen kız öğrencileri bir arada kaldığı büyük binadır. tabi bunlar tahminim.
devamını gör...
son dal pedimi kim kullandı.
devamını gör...
erkek yurdunda kavga çıktı. batak masasında bir çocuk diğerleri tarafından saldırıya uğruyor kaçıyor kız yurdu o zamanlar aynı alan içerisinde. kaçan şahıs kız yurduna sığınıyor. kızlar olaylara camdan ben bakacağım sen bakacaksın derken kavgaya tutuşuyor. bu sefer kız yurdunun kavgasını ayırıyor güvenlikler. buda böyle bir anımdır.
devamını gör...
kızların cümbür cemaat, içlerinden birisinin odasında toplanıp mezuniyet kınası yapmaları. şaka gibi ama şahit oldum buna.
devamını gör...
eski sevgilim ondan ayrıldığım gün yurdumu arayıp intihar etti demişti. hangi akla hizmet yaptı bunu bilmiyorum. gerizekalı sen beni aldattın diye öleyim mi? neyse uykumdan güvenliğin panikle beni sarsmasıyla uyanmıştım. ne olduğunu anlamadan nöbetçi memura götürmüştü. memur neden yaptın böyle bir şey diyor. ben de uykulu uykulu su ısıtıcısını yakaladılar sanıyorum. abla nolacak sanki herkes alıyor diyorum. hap mı aldın diyor. en sonunda açıkladılar durumu. sabaha kadar dedikodusunu yaptık. yurtta ilginçlik çoktu ama zirve olayım buydu.
devamını gör...
arkadaşım kil maskesi almıştı 4 arkadaş maskeyi yaptık yüzümüzü yıkadık ve yüzümüz yanıp kızarmaya başlamıştı gece gece hastaneye gittik kil maskesini alan arkadaşıma bir şey olmamıştı bize bakıp ağlıyordu biz serum alırken onu sakinleştirmeye çalışıyorduk .
devamını gör...
kaybolan ceketimin aynısını ertesi gün yan odadaki kızda görüp"ulan çalmış olmasın" diye düşünmek ve hiç ses çıkarmamak. sonrasında oda arkadaşımın çalmış olması
devamını gör...
10.
yurt müdürünün odasında körebe oynamıştık güzeldi
devamını gör...
11.
kız yurdunda yaşamak başlı başına tuhaf zaten. gecenin körü sabahın bilmem kaçında sürekli koridorda bağıranlar, saat fark etmeksizin elektrikli süpürge çamaşır makinası çalıştıranlar, sevgilisiyle kavga edenler, sevgilisiyle kavga edip sözde fenalaşıp ambulans çağıranlar,zırt pırt rahatsız olacağını düşünmeden odana gelenler,yemekhanede resmen ulusa sesleniş yaparak dedikodu yapanlar,sanki 3 yaşında veletmiş gibi banyoyu tuvaleti pis bırakanlar, uyarınca üste çıkmaya çalışanlar. sürekli kız ortamı samimi olsun gibi saçma bir mottoyla gereksiz özel hayat soruları. daha devam ederim ama bunu okuyup yurtta kalmak isteyen kişilere kötü örnekleme yapmamak için burada bırakıyorum.
devamını gör...
12.
ramazanda yemek sırasında açlıktan bayılan kızlar...
devamını gör...
13.
geceleri biz uyuyunca çatlak oda arkadaşım odanın, koridorun, banyonun her yerin ışığını yakıyordu karanlık olmasından daha korkutucu bir durum bu.
devamını gör...
14.
yan odada kalan insanı dışarıda görünce tanıyamamak. gece ve gündüz görünüşleri arasında ciddi uçurumlar oluyor bazen. ciddi anlamda tanınmayacak kadar.

ayrıca cinsel münasebetler.
"e ama bu da olmaz yahu?" dedirtecek kadar karmaşık ve anlamsız olaylar gerçekleşiyor. birkaç ayın sonunda duyacağınız her şeyi hazmedebiliyorsunuz. "olabilir" demeyi öğretiyor.
devamını gör...
15.
hiç tanımadığın insanların bir anda ailen haline gelmesi.
devamını gör...
beni her gördüğü yerde sıkıştırıp dudaklarıma dokunmak isteyen ve seni seviyorum demem için ısrar eden bi kız vardı. cinsel tercihleri kadınlar olmadığı halde beni taciz edip durdu.
devamını gör...
kız yurdunda görevli bir temizlik görevlisi ablamız anlatmıştı. inanılmaz pisler diyordu. pedlerini tuvalet giderine atıp gideri mi tıkamalar. odanın içine mi tuvaletini yapmalar ne ararsınız var diyordu kadın.
devamını gör...
her sene bir kızın bir erkek için bayıldığını ve ambulansın geldiğini biliriz. bunun goygoyunu yurtta çok yapardık. (bizim erkek yurduna kadar haberi gelirdi)
devamını gör...
bizim katta kızın biri sürekli geceleri lavaboyu sirkeyle yıkardı.
devamını gör...
samimiyetsizligin civikligin ve terbiyenin olmadığı alan evet evet o kadar kötü yan oda da annesi istediği ayakkabıyı almadı diye ağlayanı babasına yalan söyleyip para araklayanı senin arkandan atıp atıp birşey yokmuş gibi aynı masada oturanı yüzüne gulenin en kötü olduğu herseyini kiskanan insanların olduğu iğrenç bir ortam eh bir iki güzelliği de yok değil hani.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"kız yurdunda yaşanan tuhaf olaylar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim