seks ve sevgi ile iki kişinin sevgili olarak takılması ama bunu uzun süreli sürdürmemesi. daha çok bir araya geldiğinde yapılan ama pek sevgililer gibi fazla mesajlaşılmayan ve uzun telefon görüşmeleri yapılmayan bir ilişki türü. ilişki sırasında rahatsın. kendini ona kanıtlama ya da karşındakini düzeltme derdin yok. kendin olarak karşındakini kabul ettiğin bir durum. bunu yapanlar belki vardır ama farkında değildir. ama ilişki görüldüğü gibi ince bir çizgide yürümeye müsait birde bire taraflardan biri bağlanabilir.
devamını gör...
love buddy ideal ilişki türümdür
devamını gör...
sağlam bir bağ ile bağlı ten uyumu ve yoğun sevgi selleri ile beslenen sosyallikten uzak bire bir yaşanan ilişkidir. kıymeti kaybedilince anlaşılabilir dikkatli olunuz.
devamını gör...
saçma terimlerde bugün.
devamını gör...
fuck buddy'lik müessesesi gibi mükemmel bir şey varken gereksizdir.
devamını gör...
abidik gubidik buddylik. love buddy ne la? birine ya aşıksındır ya da değilsindir. aşk cinsel ihtiyaç gibi bir şey mi ki herhangi biriyle bu ihtiyacı gideriyorsunuz. aptal aptal işler.
devamını gör...
buddy olan tüm seyler güzeldir. bence love buddy ile hem aşk hemde seksi yaşayabilirsiniz.
devamını gör...
evlenmeyin bence bu oldukça iyidir.
devamını gör...
buraya yazıyorum işte. kimsenin umurunda olmayacağını bildiğim için rahat rahat yazıyorum.
devamını gör...
tüm love buddylerime öpücükler gönderiyorumç .
devamını gör...
-ya ben seni çok seviyorum
-e ben de seni seviyorum daa arkadaşla sevgili arasi
-nasıl oluyor o
-lovebuddy'iz yani
-sevgiliyiz yani
-hayır hayır bu lovebuddy başka bi şe

o lovebuddynin ben taa. allah belanızı versin ya sizin. ben hayatımda böyle bir şey ne duydum ne gördüm. sevgili arkadaş arasıymış peeh. hadi abicim hadi bekleme yapma. thank you, next.
devamını gör...
"seni seviyorum ama arkadaş kalalım, seni kaybetmek istemiyorum" gibi türlü bahaneler sıralayan kişiler tarafından uydurulmuş olması muhtemeldir.
devamını gör...
kim uyduruyor bu lovebuddy fuckbuddy falan ya saçmalık seyler çok sıkıcı işleri terimleştirmek hep daha nesnelleştirmek duygusuz hale getirmek gibi geliyor hiç sevmem herşeyin terimini of çok sıkıcı
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"love buddy" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.