manavgat belediye başkanlığı'nın resmi hesabından atılan tweet'e göre açılan böyle bir yardım kampanyası mevcut bulunmuyor, fakat sosyal medya hesaplarında bu kampanya başlığı altında ıban hesapları paylaşılmaktaymış.

''“manavgat’a yardım kampanyası” adıyla yayınladıkları hesap numaralarıyla paralar toplayan sosyal medya sayfaları olduğunu öğrendik. belediyemizin açtığı herhangi bir nakdi yardım kampanyasının bulunmadığını belirtir, kesinlikle itibar edilmemesini önemle rica ederiz.''

şeklinde açıklaması bulunan gerçek olmayan, henüz başlatılmayan kampanyadır.

buradan

umarım dolandırıcılık gibi, insanların duygularıyla oynamak gibi bir durum gerçekleşmemiştir. utanç duymaktan sıkılır olduk zira.
devamını gör...
bu insanlar en ağır şekilde cezalandırılmalı.
devamını gör...
ülke yanıyor. hala dolandırıcılık peşinde bu şerefsizler. sen bu ülkede yaşamıyor musun ne biçim bir akıldır lan bu? millet gerçek yardım kampanyası olsa göndermeyecek bunlar yüzünden. yarın senin yaşadığın yerde de çıkar yangın, kimse yardım etmez. yalancı çoban hikayesi. böyle parazit, milletin vicdanına oynayıp para koparmaya calışan, vatan düşmanlarını sınır dışı edeceksin. bunlara ne yapsan da bir halt olmazlar. içleri çürümüş.
devamını gör...
ha leş kargaları, ha yağmacılar dan , ne farkları var bu dolandırıcıların ?
yahu vicdan kalmadı bu insanlarda , bu mikropların yüzünden kimse , kimseye güvenmiyor artık ve haklılar güvenmemek ile .
kim açmış ise o hesapları ,biliyor ki bir ceza almayacak yaptığı yanında kâr kalacak.
lanetliyorum böyle insanları.
devamını gör...
insanlar yardım etmek istiyorsa tema vakfı var ek olarak başka yerden bağış yapılmaz bu dolandırıcılık olur
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"manavgat’a yardım kampanyası adında yardım kampanyası" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim