tanrı insanoğlundan daha iğrenç bir varlık yaratmamıştır!


mersin emniyet müdürlüğü ekipleri, yapılan şikayet üzerine harekete geçerek sapığı gözaltına aldı. emniyette ifadesi alınan m.s isimli şahıs bir anlık hislerinin kurbanı olduğunu iddia etti. tutuklama istemiyle mersin cumhuriyet savcılığına sevk edilen m.s. isimli şahıs, “hayvana kötü muamele ve cinsel istismar” suçundan çıkarıldığı mahkeme tarafından tutuklanarak cezaevine gönderildi

buradan

edit: başlığı ırkçılık içermeyen bir cümle ile 'bu ülkede bugün bir tavuk tecavüz edildi' olarak açtım. değiştirildi.
devamını gör...
işte böyle başlıklarda '' neden bu sözlükte küfür yok '' diye söyleniyorum.
başka türlü ifade etmek imkansız düşüncelerimi.
devamını gör...
hayvanları uyutup onlardan kurtulacağınıza bu insan görünümlü varlıkları uyutup yok etseniz keşke!..
zihniyeti bozuk insanların caniliklerinden, sapıklığından insan olduğumuzdan utandık. binlerce defa lanet gelsin!..
devamını gör...
üç ay yatar çıkar.*

çok temiz ırkçılık yüklüyor hükümetimiz. kim bilir neler uğruna ?

göbekten konuşayım da ... puuh bu toprakların anasını s**me çabalarınıza.
devamını gör...
cezaevine atıp neden besliyorsun? bırak açlıktan gebersin yavaş yavaş!
devamını gör...
zafer partisi'ne dil uzatanlar nerde?!
devamını gör...
girebileceği her deliğe sığdırmaya çalışan inanılmaz bir kafa yapısı var bu mültecilerde. süpürge hortumuna bile sokar bunlar. akla hayale gelmeyecek bir abazalık. git 2 gün bi işte çalış 2 bin para kazan, eskort diye bir meslek var imminikiydiğimin abazası. tavuktan nasıl tahrik oldun be operasyon çocuğu.

sınırdışı etmek gerekirken hapse atmışlar bi de. koyacaksın pezevengi bir kütüğün üstüne, bırakacaksın açık denizlerde, kahpe bizanstaki gibi kalsın hiçliğin ortasında, yol nereye götürürse.
devamını gör...
bir hayvanla cinsel münasebetin caiz olduğunu söyleyen sapkın hocalar varken pekte şaşırtıcı olmayan durum.
devamını gör...
tampon bölgedeki kaçkınlar, gör daha kimlere tampon yapacaklar? millet boşuna ordu ile gezmiyor! ülkenin içine sıçtıklarının farkındalar da onun için ordu ile geziyorlar. evet.
devamını gör...
yazacak bişey bulamadım yeminle. orta doğudan başlayıp dünya yok olsa keşke.
devamını gör...
tavuk için çok üzgünüm gerçekten.
ama ben de #2993388 şu entryde söylenenlere çok katılıyorum. göçmen meraklısı da değilim ama bu göçmenler piyasada yokken de köpeğe tecavüz haberleri duyuyorduk. bu coğrafyada eşek silkmek diye bişi var espri malzemesi olmuş.
araştırsak avrupa ülkelerinde de bu gibi gerçek haberler buluruz eminim. her bokun tek menşei ortadoğuymuş gibi davranıyoruz biraz. insan her yerde insan, sapık her yerde sapık.
devamını gör...
işte biz bunun için mülteciler dışarı diyoruz. utanmadan zafer partisi'ne laf atan sol liberaller nerede hani?!. başıboş sokak köpekleri ile birlikte sığınmacılar da itlaf edilsin!..
devamını gör...
ucube suriyeli umarım hadım edilir. neyse oy verdiğiniz akpnin türkiyesi işte.
devamını gör...
1986 yılıydı sanırım bayrampaşa' da nezarette misafiriz.birini getirdiler 15_16 yaşlarında çok kötü dayak yemiş. ne olduğunu sorduk, kümeste yakalamış bunu tavukların sahibi uygunsuz vaziyette iyice dövmüş,sonra karakola getirmiş. burada da polisler eline almış bunu, birde onlar geçmiş üzerinden.
biz sabah serbest kalmıştık o ne oldu bilmiyorum. ama istanbul'un göbeğinde bile oluyor. neticede ırk değil ahlak önemli...
devamını gör...
ulan puşt herif. g*tünü horozlar gondiklesin inş emi.
devamını gör...
çeşitli zamanlarda haber oluyor .
ya samsun'da ya sinop'ta idi ,3-4 sapık bira içerlerken bir göl yada gölet veya park havuzu kuğu yakalıyorlar ve tecavüz ediyorlar, izmir'de de olmuştu.
animal sex yani hayvanlar ile ilişki her toplumda var ,tarih boyunca da olmuş ,mitlere-efsanelere bile girmiş. orta anadolu'da ,eşeği sikmeden arka ayağına tuğla koyacaksın derler.
köpekler zaten yenge olmuş dillerde.
at ve eşeğin altında ölen kadınlar var .
allah ıslah etsin.----

fakat beterin beteri varmış tavuk nedir ,neresine sokuyorsun ..
devamını gör...
inci sözlük'ün kuruluş yılı 2009. başlangıç kadrosu tasfiye olduktan ve ergenlerin elinde kaldıktan sonra asil ve necip türk milletinden bir birey eşekle nasıl çiftleşilir, onun ilmini anlatmıştı sözlükte.
daha dün twitterde 17-18 yaşlarında bir hanım kızceğimiz, bir itle ilişkiye girdiğini anlatıyordu gülerek. tekrar bulursam linkini veririm.
insanların sapıklıklarını ırkçılıklarınıza meze etmeyin. ırkçılık da sapıklıktır. bu adamınki bireysel, ırkçılık örgütlü sapıklık üstelik.
devamını gör...
böyle olaylarda sapık için vahşet istiyorum. kan istiyorum kan. keskin bir balta alıp tecavüzcünün çükünü kökünden kesmek istiyorum. acı içinde kıvransın istiyorum. kan kaybından bağıra bağıra ölsin istiyorum. tüm sapıklara bunu yapmak istiyorum. bıktım insan olmayan mahlukların ceza niyetine tatil yapmasından, hafta sonu iznine çıkıp tekrar suç işlemesinden.
devamını gör...
zoofili de ırkçılıkta bir tür sapkınlıktır. birine karşıtlık uğruna diğerine savrulmadan yaklaşım belirlemek gerekir..
devamını gör...
erkeklerin ne kadar mal olduğunu gösteren sayısız olaydan birisidir. bunlar erkekse ben travestiyim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"mersin’de bir suriyelinin tavuğa tecavüz etmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim