normal sözlük'te de var böyle tekerlekli sandalyede dolaşıp peruk takan çıngıraklı yılanlar memeli cinsinden aynen dikkatli olmak lazım her yerdeler..
devamını gör...
her yerde var işte güzelliğe düşman insanlar. anarşist ruhlu köpekler. güzelliği seyretmek yerine değersizleştirmeye çalışanlar. allah onların evlerine ateşler salsın.
devamını gör...
duran bi tablodan ne istemiş olabilirsin ya çok ilginç
devamını gör...
fake lan o tablo. benim amcaoğlu öyle dediydi.
devamını gör...
(bkz: dadaizm)
devamını gör...
nedense bende: atılan o pastadan bir parçanın saklanıp yıllar sonra mona lisa ya fırlatılan pasta parçası denilerek onbinlerce dolara satılacağı hissi uyandırmış durum.
devamını gör...
ekmek yok diyodun mona al sana pasta*
devamını gör...
açıkçası tabloyla bir zoru olduğunu sanmıyorum. en basitinden önünde bir cam olacağını tahmin ediyordur. kendi çapında ses getirebilmek haber olabilmek için yaptığını düşünüyorum. sokakta slogan atsa bu kadar haber olmaz. ünlü bir şey üzerinden reklamını yapmaya çalışmış.
yalnız zabıta görmüş eminönü dilencisi gibi tekerlekli sandalyeden fırlaması komik. niye böyle bir detaya ihtiyaç duymuş acaba.
en azından silinmesi kolay olan cama boya atmış, bizimkiler çin seddine adını kazımıştı mk.
devamını gör...
vandallık.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"mona lisa tablosuna pastalı saldırı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim