aksiyon / fantastik / macera
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

şahsen kore dizilerine önyargılı olan ben ve hayatında bir kaç tane kore dizisi izlemiş biri olarak küçük bir yorum yapmam gerekirse. mükemmmeellldi.
konu, kurgu,oyunculukar muazzamdı. bu işi gerçekten yapıyorlar dediklerinde açıkçası çok umursayan biri değildim ama gerçekten yapıyorlarmış.
emin olmamakla birlikte sanırım bu bir çizgi romanmış ve sonrasında oradan aktarılmış.
gayet başarılı ve evet her satırda mükemmel demekten asla vazgeçmeyeceğim.

dizinin baş rollerinde go yoon-jung,han hyo-joo,zo ın-sung,lee jung-ha,kwak sun-young,kim do-hoon,seung-yong ryoo,tae-hyun cha yer almaktadır. oyunculukları da konusu da çok güzel olan dizi 20 bölümden oluşmakta.
lise son sınıfta olan bir kaç genç ve onların ailesinin özel güçleri vardır. son sınıfta olan bu gençler üniversite için çalışırken aynı zamanda da güçlerini kontrol etmeye çalışırlar ve bilmedikleri bir sebepten onları rahatsız eden insanlarla baş etmeye çalışırlar.
ilk bölümlerde biraz kafa karışıklığına sebebiyet verseler de sonra ki her bölümde kahramanların geçmişine giderek olayların açıklığa kavuşması ile zamanla kafanızdaki taşları da yerine oturtuyor.
dizi güzel ve eğlenceli keyifle izleyeceğinize eminim.
iyi seyirler.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"moving" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim