1.
nestle'nin corn flakes benzeri bir çeşit diet ürünü. bir süredir (geceleri) hafiften alkolik ve pis boğaz olmamdan mütevellit tüketiyorum. sabahları sadece kahveyle, öğlenleri dünyaları yemekle, akşamları atıştırmakla geçirdiğim rutin günlerin gecelerinde kazınan midemi yatıştırıyor, evet.

denemek isteyenlere kırmızı meyvelisini öneririm, sütle.. sadesini yoğurtla tüketmek makbuldür. yalnız uzun süre hayatınızda tutmamak kaydıyla. çünkü içinde azımsanmayacak oranda glikoz şurubu bulunmaktadır. çocukluğumdan beri sporla ve türlü aktivitelerle sağlam tuttuğum kondisyonum sayesinde sarsıldı.
devamını gör...
2.
onun yerine yulaf yiyin arkadaslar,icerigi pek temiz degil;yulaf daha sağlıklı en azından..
devamını gör...
üstteki yazar arkadaşın da dediği gibi onun yerine yulaf yiyin hem daha ekonomik hem de daha sağlıklı.
devamını gör...
ilk tanımı okuyana kadar içeriğinde bu kadar glikoz olduğunu bilmeden "ooh ne güzel sağlıklı corn flakes" diye düşünerek hapır hupur gömen kesimdendim. bundan sonra aramıza bir ince duvar girmiştir nestle nesfit.
devamını gör...
ballı olanı çok güzel deneyin
devamını gör...
fitliği nestleden gelmemektedir. fitlik boğazınızı tutmaktan gelmektedir (boğazınızı tutunfit).
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"nestle nesfit" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim