saygı değer çalışkan modlarımızın, ufaktan temizlemesi gerekli.
baksanıza, ayaklar,seksler havada uçuşuyor sol framede.
size yardımcı oluruz ama fiziksel olarak, mesela shotgun ile evlerini basarız verdiğiniz ip den bazı çer çöpün.
devamını gör...
halbuki ekşi sözlük'ten böyle saçma sapan başlıklar yüzünden kaçıp buraya gelmiştik...
devamını gör...
gerçekten katıldığım başlıktır.
benim aptal kafam her şeyi anlıyor ama açılan başlığın muadilini açmanın nasıl bir gereksizlik olduğunu anlamıyor.
yanlışlıkla yapanlar farketmeyeler sözüm size değil .
ama bir başlık ve bir tanım gördüm az önce bu nedir yahu.
adam başlığı açmamış bile.
kendince sansürlü bir tanım girmiş.
halbuki aşşağı da çıkıyor zaten o başlığın aynısından 152626 tane.
devamını gör...
açıkçası katıldığım bir başlıktır. tamam herkesin bir fikir özgürlüğü var kabul ama o kadar toksik yazar ve o kadar saçma sapan tanım gördüm ki gerçekten kafa sözlükte olup olmadığımı sorgulamışımdır.
devamını gör...
eğer süpürge yapılırsa başlık sahibi de halı altına süpürülebilir.başlıkta kulak tırmalayan bir anlatım bozukluğu mevcut.
devamını gör...
adını anmak istemediğim yazarlar z kuşağı defolup gitsin, sözlükten uzaklaştırılsın gibi gündem yapmışlardı ve aynı yazarların bu gibi sapkın başlıkları açan aynı zamanda altına üşüşen kişiler olduğunu görürsünüz. bu kişilerin tanım geçmişine baktığınızda bir tane doğru düzgün tanım yoktur hepsi forumsal değer taşıyan yazılardır. ben veya benim gibi düşünen arkadaşlar sözlüğün sahibi ya da moderatörü değiliz ama sözlüğün iyiliğini istemek bunu belirtmek en doğal hakkımız. daha bir hafta öncesine kadar sol frame mars'ı hedeflerken şimdi kars'ın yanından geçemez. sürekli pornografik içerikler ile ilgili birçok başlığın açılması sizce ne kadar doğrudur? burası tamamen interaktif sözlük formatı olsun tamamen bilgi içeriği paylaşalım demiyoruz ama bilgi içerikli yazılar yazan birçok yazarın bugün yazılarının değer görmediği için sitem ettiğini bizzat gördüm. sözlük cidden çok iyi ama kalabalıklaştıkça eleştirilen diğer sözlüklerden farkı kalmamaya başladı. umarım bir an önce düzelir.
devamını gör...
moderasyon önce kendini temizlemekten başlamalı. balık baştan kokarmış.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
gerçekten birşeyler yapma zamanı gelmiştir,
açılan başlıklar yerlerde sürünmekte olup, hiç bir işe yaramayan, sadece akışı hızlandıran ve bu nedenle varolan az sayıda başlığın da içine eden türden olması karşısında yönetimin radikal kararlar alması gerekir.

kimsenin çıkıp buna, ' özgürlük ' vs.gibi bayat cevaplarla yaklaşmaması ve sözlüğün eğer sözlük gibi olması isteniyorsa , tedbir alması zamanı gelmiştir.

'yazarların çocukken en sevdiği oyuncak' şeklindeki bir başlığın günün en çok ilgi çeken başlığı olması, buradaki insan profili hakkında az çok fikir vermekte olup, bunun bu şekilde devam etmesi halinde, yani kontrolsüz gidişatın sürmesi halinde, bundan en büyük zararı kafa sözlüğün göreceği ortadadır.

artık kendimizi çoluk çocuğun eğlence sayfasında değil de, gerçekten dişe dokunur, hayatın gerçeklerini yansıtan başlıklar ve bunu yansıtabilen yazarların bulunduğu bir ortamda görmek istiyoruz...

ya da söyleyin, biz çıkıp gidelim...
devamını gör...
bence sözlükte başlık ve tanımlarda küfür olmamasını sözlükte cinsellik ile ilgili başlık olmamalı olarak anlayanlar var.

bana göre bu sözlükte cinsel içerikli başlıklar olmayacaksa buraya gerek yok zaten bundan bir tane var.

her yazar meşrebine göre kelime seçebilir buna bir sözüm yok ama kadınların adet döneminde sinirli olması ile regl sancısı çeken kadının sinirli olması başlığı arasında temelde bir fark yok.

sorun nerede başlıyor, işte bazı ergenler çıkıp sevgilinin.. kanını içmek gibi öğürme isteği uyandıran başlıklar açıyor onların tanımını da sil, hatta kendisini de sil ama muayyen gününde diye yazmadığı için tanımı silecekse bu sözlüğe gerek yok. zaten o sürüm var.
devamını gör...
(bkz: kafa sözlük'te görülen inanılmaz çifte standart) bu başlığa ne yazarsanız yazın , başlık sol framede çıkmıyor. neden çok merak ediyorum. yazar uçurulmuş mesela. temizliğin nerede yapılacağı çok mühim.
devamını gör...
sözlüğün ekşimesini önlemek için şöyle güzel bir temizlik elzemdir dediğim başlıktır.
devamını gör...
cinsellik içerikli tanımlar gerçekten çok rahatsız edici. ......kız, .........evlenicek.......kadın, ..........erkek....., .....delikalı....adam gibi başlıklar da çok rahatsız edici. ama yani kime ne herkes saygısını koruduktan sonra istediğini yazabilmeli. önemli olan tepkiyi başlık altına toplamamak. sol frameden hiç düşmüyor bu sefer gözümüze gözümüze sokuyorsunuz.
devamını gör...
naçizane, görüntü kirliliğine sebebiyet vermeden. benzeri olacak başlığın altına şunu iliştirme gereği duydum.
tanımlarımdaki eksik, hatalı, yanlış imla ve telaffuz hataların farkedilip tarafıma iletilmesi memnuniyetle karşılar, çok mutlu olurum.
başlık altında dahi imla ve anlatım hatalarımdan söz edilmesinden gocunmam, aksine mutlu olurum.
devamını gör...
destek verdiğim başlıktır. sözlüğü manita bulma aracı olarak kullanan ve libidolarıyla sol framei sürekli meşgul eden insanlardan çok sıkıldım.

umarım icabına bakılır bir an önce
devamını gör...
başlığı açan yazarın nickinin sırpski film olması akla şu sözleri getirmiştir.

--- alıntı ---

kim namus ve ahlak şövalyeliği yapıyorsa, bilin ki en namussuzu odur.

--- alıntı ---
(bkz: friedrich nietzsche)
devamını gör...
bu konu hakkında bir şeyler yapılması gerekir elbet ama yine de bana biraz abartı geldi bu durum.
makul bir temizlik yeterli.
devamını gör...
sırf bu bol akıllılar yüzünden sıkıldım bu sözlükten sanane modun adminin yapacağından, yapmayacağından.
devamını gör...
kesinlikle katılıyorum
şimdi durdurlmazlarsa ilerde daha da büyüyecekler
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"normal sözlük’ün temizlik zamanının gelmesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim