1.
kusursuz bir ben howard parçası. harika bir vokal performansı, baştan sona durmak bilmeyen o tını, beklediğimden çok daha iyi siyah beyaz görsel klip ve 3 buçukuncu dakikadan sonra başlayan solo ile eşsiz bir eser.

der ki: şöyle bir dolanıp kendi yolumu bulacağım... bulabilğim kadar.

devamını gör...
eskiden çokça dinlerdim. uzun zamandır dinlememiş olduğumu ise walking dead izlerken rick ve carl'ın yürüdüğü dingin sahnenin fonunda çalınca farkettim ve bu muhteşem parçayı geçtiğimiz yıl tekrar dinlemeye başladım.
şarkılar her zaman aynı hissi vermez, aynı şeye odaklanmaz insan dinlerken. aklında aynı şeyler yoktur çünkü, ruh hali değişir, zaman değişir veya bir şeyler yaşar onlardaki çıkarımları değişir.
şuan dinlerken dikkatimi çeken sözü "and you'll find loss and you'll fear what you found" oldu. feci bir hüzünle birlikte bir farkındalık da verdi.
elbette biliyorum elbette, ancak şuan daha çok biliyorum ve hissediyorum.
introsu, sözleri, ritmi, solosu ve hissi güzel olan şarkıyı da buraya bırakıyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"oats in the water" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim