1.
diyarbakır'da görülmüş kadındır.
böylesine bir dönemde yaptığı şey cinayete teşebbüsten farksızdır gözümde.
hiç abartıyorsun demeyin sözlük.

kaynak
devamını gör...
2.
sözlük küfürsüz olmasaydı o kadına çok şey derdim de neyse!!! savunmasız bir çocuğun yüzüne hapsurup hastalanmasina sebebiyet veren yaratık
devamını gör...
3.
şaka gibi ama değil
devamını gör...
günümüzde kimse kimsenin umrunda değil empatiyi bırak yaşayan canlı olarak değerin yok.
devamını gör...
görgü kurallarını öğrenmek için ders alması gereken kadındır.
devamını gör...
içim parçalandı. kasıtlı olduğu da belli bence. kızın da masum bir insan çok olduğu belli ve maalesef kötülükler de çoğunlukla böyle insanların başına geliyor. dünyayı özetliyor gerçekten.
devamını gör...
bence biyolojik silah kapsamına alınıp ona göre yaptırım uygulanmalı.
devamını gör...
çok yazık belli ki bilerek yapmış, bunun suç kapsamı içine alınması lazım çünkü korona ölümcül eğer o kadında varsa, çocuktan pek çok kişiye de bulaşabilir.
devamını gör...
psikolojik sorunları varmış gibi gözüken kadındır. çünkü yolu da çakışmıyor küçük kızla normalde. sanki sırf suratına hapşurmak için yanaşıyor. ne biçim insanlar var ya.
devamını gör...
insanlıktan nasibini alamamakla kalmamış, içimizde yaşayan kötülerden olmaya şevkle dört koldan sarılan düşüncesiz, kısa zamanda hatasının farkına varmasını umduğum kadındır
devamını gör...
"neden lan neden" diye diye dövülesi kadın. kadın erkek ayırımı yapmaksızın bu tür canlılara ömürlerinin sonuna kadar dinlene dinlene dayak cezası verilmeli. bu hastalıklı zihniyetin artık eğitilebilir olduğunu sanmıyorum, görüntüdeki müsvedde o yaşı geçmiş. psikolojik olarak, zevk için kedi kesen çocukla bu kadının farkı olduğunu sanmıyorum. ulan bu nefse yenik düşmek falan da değil ya da bir anlık sinir, anlaşılabilir tarafı yok, saf kötülük bu.
devamını gör...
insanlıktan nasibini almamış pislik.
devamını gör...
kafayı yedi millet.
devamını gör...
çoçuğa resmen suikast yapmış
devamını gör...
okumuş cahil kavramı örneği.
devamını gör...
eğitimsizlik, hoşgörüsüzlük, liyakatsızlık, yolsuzluk ve daha bir çok şeyi bünyesinde barındıran türkiye için sıradan bir görüntüdür. bu milletten bir cacık olmayacağını ne zaman anlayacaksınız?
devamını gör...
bu dünyada olmak diye bir şey yok. bu kişiyi, bu haberi unutacağız belki ama insanlığın unutulmasını unutamayız.
devamını gör...
böylesine bir deli bence ceza almalıdır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"öğrencinin yüzüne hapşırıp yoluna devam eden kadın" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim