maymun daha zekidir bu primatlardan. senden sonra o odayı kullanacak olan insanı düşünmek bu kadar mı zor. ilkel beyinsiz.
ek: kelle paça çorba içmek ile sigara içmeyi aynı kefeye koyan insana ne anlatayım!
devamını gör...
ben dingilim, bu yüzden başkasının hal ve hareketlerine karışmayı kendimde hak olarak görüyorum demenin bir başka çeşidi. bu ilkel beyinsiz dingil, sigara içmez, ama bol sarımsaklı kelle paça çorbası içip gece osurur. o osuruk kokusunun tüm odaya sinmesine aldırmaz. otel yönetimine "odayı havalandırın lütfen" diyecek medeni cesarete de sahip olamayacak kadar ödlek tavuktur.
p.s ve not: sigara içmezspor
devamını gör...
parasıyla kaldığı otelde sigarasını içmektedir.
devamını gör...
otelin kalitesizliğini müşteriye fatura etmesek mi acaba. bazı oteller müşteriye sigara içip içmediğini sorarak oda tahsis ediyor. sigara içilebilen odalar ve içilmeyen odalar var. böyle bir ayrım yoksa işletmecinin umurunda değildir. sigara içilmeyen odada sigara içen müşterilerden bahsediyorsak onlar kabahatli tabii.
devamını gör...
otel odasında sigara içenin insanın iq seviyesi sizinkinden yüksektir. çünkü işletmenin kalitesizliğini müşterilere fatura etmez.
sigara içtiğimi söyler ve sigara içilen oda, o yoksa balkonlu oda isterim. sigara içilen odanın havalandırması daha iyi olur. uyuduğum yerde sigara kokusu ben de sevmem çünkü. bazen odada toplanmak ve çalışmak gerekir. balkona çık, geri içeri gir falan uzun iş. açarız kapıyı pencereyi, havalandırma da çalışır. sorun olmaz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"otel odasında sigara içen insanın iq seviyesi" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim