öne çıkanlar | diğer yorumlar

#film

outpost korku türünde 2022 çıkışlı abd yapımı bir film.
yönetmen:joe lo truglio
oyuncular:ato essandoh, dallas roberts, dylan baker
filmden kısaca bahsedersek eşinden ağır bir şiddet gören kadın sürekli insanlarin onu gozetledigini düşünerek iyice piskolojisini bozar .etrafta surekli eşinin onu öldürmeye çalıştığını görmeye başlayınca is yerinden ve o bölgeden uzaklasmak ister iş arkadaşları onun çok uzaklara ıssız bir yere gitmesini istemesede o bunun ona iyi geleceğini düşünür. aslinda kadin aklını çoktan kaçırmıştir .arkadaşının abisinin görev yaptığı bir ormanlık alana gözcu kulesine görevli olarak başvurur ve alınır ama tuhaf giden bir şey vardir uyuyamiyor kabus görüyor etrafta sürekli birilerini ölmüş görüyordur.(basta bende kadının rahatsız edildiğini düşündüm ama hiç öyle değil ).kadin zaman geçtikçe birilerine rastlar olmayan yangini varmış gibi gösterince amir artık bu işi yapamayacagini söyler. amire bir kaç kayıp ihbarı gelince keşfe çıkar ve gözlerine inanamaz turistlerden biri parçalanmış ve yenmis .adam hemen o bölgede yaşayan adamin evine gider adam kısa bir tatile çıkmıştir o an gelir amir yardımcısını adamin yanina bırakır ,görevli kadina birşey olmasin diye onun yanina gider.ne bilsin kadinin delirdigini insanlari katlettigini .gozlem tepesine giderken kardesinin arkadaşını ziyarete geldiğini görünce sen burda ne arıyorsun ortada katiller var diye ofkelenir.kiz da garibim arkadaşım orda tek onu almadan gitmem der halbuki katil o kadındır ne bilsin...beraber kadinin yanina gider abisini kadin bıçaklar bu sefer abisini kurtarmak için çırpınir..
milleti tavşan gibi avliyor manyak kadın. .. ters köşe bir film iyi seyirler..
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"outpost (film)" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim