cold play grubunun 2000 yılında çıkardığı albümdür. rock ,pop rock, dream pop. alternatif rock tarzındadır.
devamını gör...
dünyanın en güzel, en samimi albümlerindendir. baştan sona dinlediğinizde size huzur verir. daha derin incelediğinizde sorgulatır bir çok şeyi falan. içinde bulunan we never change diye bi şarkı vardır. o da dünya güzelidir ama o biz değişmicez diyen adamlar, bu albümü yapan adamlar bu albümdeki yellow, shiver gibi şarkılardan sonra değişmiş ve asla eskisi gibi olmamıştır.

bakınız ben coldplay'i 5. albüme kadar çok sevdim, destekledim. her şarkısı için kanımı dökerim de hiç biri ilk albüm, paracuthes gibi olmaz gibi geliyor bana. belki bu albümün ilk çıktığı zamanlarda kendi yaşadığım şeylerle kurduğum bağlantıdan dolayı, belki de şu an içinde bulunduğumuz leş ötesi durumdan dolayı. bilmiyom. ama bu albüm var ya bu albüm. ulan bu albüm var ya bu albümdünyanın en güzel albümü.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim