#final yapan diziler

öne çıkanlar | diğer yorumlar

the good place ve the office gibi muhteşem dizilerin yaratıcısı ve bir kısmının da yazarı olan michael schur ve the office'in diğer yaratıcısı greg daniels projesi. mockumentary kategorisindeki bu dizi bizi nick offerman tarafından canlandırılan ron swanson gibi muhteşem bir karakterle tanıştırmıştır.
7 sezon yayında kalmış, toplamda 125 bölüm sayısına ulaşmıştır. benim için the office gibi defalarca izleyebileceğim bir yapım olmasa da bir kere izlenmeyi kesinlikle hak etmektedir.
amerika birleşik devletleri başkanı joe biden da iki bölümde konuk oyuncu olarak yer almaktadır.
devamını gör...
antidepresan niyetine izlenebilecek dizi.
yüzünde aptal bir sırıtmayla izliyorsun. ben bütün karakterleri kendi sosyal hayatımdan tanır gibiyim artık. hepsi çok sevimli ama insanların (bkz: ron swanson) hayranlığı kadar anlaşılabilir bir şey yok. hayat felsefesi bu kadar komik bir adam daha bulamayabiliriz. benim bir iki kez “ron swanson quotes” diye aratıp okurken kendimden geçmişliğim var. ve (bkz: ann perkins) ne güzel, ne çekici bir kadınsın sen.
devamını gör...
the office gibi karakterlerin haberleri olduğu bir kamerayla çekilip, karakterlerle röportaj yapılarak ilerleyen, toplamda yedi sezondan oluşan tatlış mı tatlış bir amerikan sitcom dizisi.
devamını gör...
the office ile karşılaştırılımasını biraz gereksiz bulduğum dizi. ıkisi de aynı yazarlardan çıkıp aynı türde diziler olmasına rağmen parks and recreation sebepsiz yere the office'in gerisinde bırakılıyor gibi. ıkisi de aynı kulvarlarda çok başarılı dizilerdir bence. ıkisini izlerken de kahkahalara boğulduğumu bilirim fakat parks and rec biraz daha özeldir benim için.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"parks and recreation" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim