1.
2013 yılında yayınlanmaya başlayan, justin roiland ve dan harmon tarafından adult swim için yaratılan yetişkinlere yönelik animasyon dizisi.

yıldızlar ve boyutlar arası seyahat edebilen çılgın bilim adamı rick'in, sıradan bir liseli çocuk olan torunu morty ile yaşadıkları tuhaf ve geniş bir hayal gücünün eseri olan maceralarını konu alıyor.

yerinde ve bazen fütursuz esprileri, komik göndermeleri ve absürt senaryosuyla şu an 4. sezonu yayınlanmakta.
devamını gör...
2.
aşırı hayran kitlesinden dolayı geçen hafta izlemeye başladığım ama hala neden bu kadar sevildiğini anlamadığım animasyon dizisi:(
devamını gör...
3.
bu kadar kisi ovuyorsa vardir bir hikmeti diyerek izlemeye basladigim, daha dogrusu izlemeye calistigim, rick’in bitmek bilmez gegirtileri yuzunden izleyemedigim animasyon.
devamını gör...
4.
gayet zekice kurgulanmış, çok da güzel yetişkin animasyonudur. canım sıkkın olduğunda izleyip biraz keyiflenirim.
devamını gör...
5.
regular show'dan sonra en sevdiğim çizgi dizi.
devamını gör...
6.
dünyanın en iyilerinden
devamını gör...
7.
insanın izledikçe izleyesini getiren çizgi film..
devamını gör...
8.
izlerken beni rahatlatan dünyadan uzaklaştıran eğlenmelik dizi
devamını gör...
9.
insanlara nihilizm'i pompalayan çizgi dizi.
devamını gör...
10.
nobody exists on purpose. nobody belongs anywhere. everybody's gonna die. come watch tv
devamını gör...
11.
zamanında "back to the future" ile yapıldı bu format, belki de ona gönderme olsun niyetiyle ortaya çıkmış bir çizgi dizidir bilemiyorum. oturup saatlerimi harcayacağım bir dizi değildir, tek bölüm atarım aylar sonra bir tek daha.
devamını gör...
''you soab, i'm in.'' repliği beynime kazınmış dizi. önceden önyargılı olduğum ama izledikten sonra çok seveni olduğum çizgi dizidir. dizi boyunca bol bol geyirik duyacaksınız hazırlıklı olun. komik ve güzel göndermeleri anlayarak izlerseniz çok zevk alacağınız dizidir. dizide bazen rick sanchez gibi dedem olsa diyor ve anlık vazgeçiyorum. yeni sezonu heyecanla bekliyorum.
devamını gör...
izleme listeme ekleyip bir türlü izleyemediğim dizi.
devamını gör...
manyak gibi sevdiğim, canım sıkılınca rastgele bölüm açıp izlediğim çizgi dizi.
devamını gör...
son sezonu vasatın da ötesinde olan çizgi dizi.
devamını gör...
taa pandemiden önce arkadaşlarla 3 bölümünü izlemiştik sonra araya koronalar olaylar başka dizi filmler iş güç derken devamını getiremediğim dizi. 3 bölümlük iyi bir izlenim bıraktı üstelik aynı yapımcının (bkz: community (dizi))sini de izlemiştim mizah yapısı hoş, bende gideri var gibi görünüyor. şuanki dizi stoklarım azalınca tekrar başlayıp izliycem.
devamını gör...
evil morty'nin soundtrack'i blonde redhead'in for the damaged coda'sıdır. ayrıca sayesinde ilk defa hiçbir kelimesi türkçe olmayan bir türkçe cümle kurdum az önce. oha!

devamını gör...
rick ve morty'nin aynı kişi tarafından seslendirildiğini öğrendiğim gün, hayranlığım daha da artmıştı.
güzel yapımdır.
devamını gör...
son sezonu önceki sezonlara göre çok iyi olmasa da aşırı sağlam bir dizidir. ayrıca dizide ilgili sahnede morty'ler tarafından yapılan "ensest pornolar ile ilgili dilek" tutmuştur.
devamını gör...
baştan sona 2 kere izlediğim güzel çizgi dizi.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"rick and morty" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim