perran kutman yılların sanatçısı. yeşilçam’ın en yetenekli kadın oyuncularından. arzu film’de çektikleri, zeki-metin ikilisi ile yaptıkları ve özellikle başarılı dizi projeleri ile (perihan abla & şehnaz tango & hayat bilgisi) bir dönem hafızalarda yer etmişti.

peki şu anda niye kimse onu hatırlamıyor ? hatırlamanız için kadıncağızın ölmesi mi gerekiyor ?
devamını gör...
böyle bir şey var gerçekten ama perran kutman asla unutulamaz bence. bazı eski dönem sanatçılarını öldüklerinde ilk kez duymuş oluyorum. efsane oyuncu/şarkıcı vefat etti falan deniyor ve ben ilk defa duymuş oluyorum. yeni kuşak için de belki perran kutman öyle olacak. kutman hep konuşulmak, isminin gündemde kalmasını istiyor mudur acaba? bundan da emin olamayız.

perran kutman zaten aslında oyuncu olmak hayaliyle büyümemiş. onunla yapılan bir röportaj veya söyleşide söylemişti. bir dolmuşçuyla evlenirim, ona yünden bozuk para keseleri örerim. akşam kocam işten dönünce de o keselerdeki paraları birlikte sayarız falan gibi hayalleri varmış.
devamını gör...
napak anlamadım ki? toplanak evine mi gidek? ben de çok severim perran kutman'ı da ne yapalım onu anlamadım.
devamını gör...
inzivaya çekilmiş olmasından kaynaklı olabilir. bir anda ortadan kaybolan ünlüler başlığına geçen gün perran kutman’dan bahsettiğimden dolayı belki birkaç yazarın görmesiyle akıllara getirmiş olabilirim kendisini. yani birileri herhangi bir şekilde kendisinden bahsetmezse ne yazık ki hatırlanmıyor.

bu tüm sanatçılar için böyle. son zamanlarda anlamadığım bir şekilde sosyal medyada evim şahane sunucusu selim bey gündeme gelmiş. kaç yıllık bir program ve sunucusu, kaç yıl önce çekilen bölümler ile viral olma doğrultusunda yeniden hayat bulmuş. ben eğlendirici bulmuyorum fakat ekseriyetle bu mizah olarak görülüyor. kimseye bir genel kültür katkısı olmayan konular yerine daha bizden, daha faydalı durumların viral olmasını temenni ediyorum.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"perran kutman’ı günlük hayatta niye kimse hatırlamıyor sorusu" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim