yarın yazsam iyi olacak adam merak etmiştir kaç gündür, aslında iyiyim yani düzeldi büyük oranda. yani seans a falan gerek yok gibi sadece benim düzeltmem gereken disiplin ve erteleme sorunları var. yani tamam psikolojik yönü çok etkili ama ben o psikolojik durumu aştım bu tembelliğe giriyor. hani psikolojiyi bahane edecek durumu geçtim artık. bu tamamen benim tembelliğe alışmış olmamdan kaynaklı. şimdi gitsem konuşacak bir durum da yok, 2 defa dediklerini yapacak dedim yapamadık, en ufaktan başlayalım dedik en ufaklarda yapılmıyor. başka metotlar denedik oda olmuyor. hiç faydalı olmadı değil oldu çok oldu .lakin bu fayda psikolojik olarak oldu, eylemlerime dökme aşamasına geçmedi henüz. buda benden kaynaklı yani kimsenin elinde sihirli değnek yok, benim. yani durumun farkındayım, eksiklerimiz ve bunun altında yatan sebeplerinde farkındayım, yapmam gerekenlerin farkındayım ama işte anlamıyorum. valla küçükken de bebekken falanda hep yatarmışım, öyle hareketli ağlayan bir çocukta değilmişim. genetik tembelim sanırım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"psikoloğun mesajına dönemeyecek kadar üşengeç olmak" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim