manga / macera-aksiyon / animasyon / gizem
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

diğer ismiyle (bkz: redo the healer) olan "intikam, ecchi, aksiyon vb. " titlelar barındıran süper bir anime.

konusu:

" “intikam fantezisi” hikayesi, şifacıların kendi başlarına savaşamayacakları varsayımıyla maceraperestler tarafından kullanılan bir şifacı olan keyarga’ya odaklanıyor. bununla birlikte, nihai şifa büyüsüne ulaştığında ve dünya’nın kendisini “iyileştirdiğinde”, hayatını yeniden yapmak için dört yıl geriye döner."

yani size şöyle söyleyeyim. arkadaşımız eskiden sevecen, insancıl bir şifa büyücüsü ve başkaları tarafından istismar edilip kullanıldı. yalnız şifa büyücüsü diyip geçmeyin, herif resmen op. ama öyle güzel anlatmışlar ki hikayeyi ve karakteri... şimdiden söyleyelim; animede üstü kapalı bir hentai var. ( ecchi tür bir anime ama en ağırı )
tabi bu sizi geri çekmesin, çünkü hikayesi gerçekten sağlam.
devamını gör...
orjinal adı: kaifuku jutsushi no yarinaoshi

biraz daha zorlasalar (bkz: hentai) olacak seviyede bir animedir.

hikaye, tipik bir fantastik evrende geçiyor ve ana karakter keyaru, iyileştirici yeteneklere sahip genç bir kahramandır. ancak, bu dünyada iyileştiriciler nadirdir ve genellikle diğer kahramanlar ve kraliyet ailesi tarafından kötüye kullanılır. keyaru'nun da bu şekilde istismar edildiği ve zorla uyuşturucu verildiği bir hayatı vardır.

bir gün potansiyelinin farkına varır ve felsefe taşı'nın sihir artırıcı özellikleriyle dünyanın kendisi üzerinde güçlendirilmiş iyileştirici sihrini kullanarak, dört yıl öncesine giderek her şeyi yeniden yapmaya ve onu taciz edenlerden intikam almaya ve yozlaşmış bir imparatorluğu yıkmaya karar verir.

animenin üç farklı versiyonu vardır: sansürlü bir versiyonu, gece yayınına özel hazırlanmıi redo versiyonu ve sansürsüz complete recovery versiyonu.

1. sansürlü versiyon: bu versiyon, bazı sahnelerdeki tamamen çıkarmak için yapılmış bir versiyondur. böylece daha geniş bir kitle hedeflenmiş.

2. sansürsüz (complete recovery) versiyon: bu versiyon, animeyi orijinal, sansürsüz haliyle sunar. her yerde bulunamayabilir.

3. yayın (redo) versiyonu: televizyonda yayınlanabilir versiyonudur, hemen hemen sansürlü ile aynıdır.


(bkz: ukdeydim doldum)
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim