1.
güzel gibi görünen ama çok kötü olan bir telefon.
şikayetvar sitesi bu telefonla alakalı şikayetlerle dolu.
öncesinde kullandığım samsung telefonu arar oldum cunku ne ekranı ekran, ne rengi renk ama tek iyi yanı 5 bin miliamper olan bataryası bir türlü bitmek bilmiyor bunun yanında 48 mp kamerası da çok matah bir şey değil ve ses kalitesi konuşurken veya şarkı dinlerken çok kötü.
devamını gör...
şuan kullandığım telefondur. mavi renkli ve yanar dönerli morumsu renginden dolayı aldığım doğrudur. herhangi bir donma, ısınma gibi bi sorun yaşamadım. kamerası fena değil özellikle arka kamerasını beğendim. sarjı 2 gün rahat bir şekilde gider hatta zorlarsanız belki 3 gün. benim gibi telefondan film ve dizi izleyenler için telefonun boyutu çok idealdir. tek kötü yanı bazen ekrana dokunduğunuz zaman geri tuşuna özellikle 4,5 kere üst üste basmak gerekiyor, ekran dokunmatiğiyle alakalı bir durum diye düşünüyorum. piyasa değeri 2400-2800 arasında değişiyor. telefon almayı düşünenlere tavsiye edilebilir.
devamını gör...
şirketin dağıttığı telefon modelidir. sadece şirket içi konuşmalar ve maillerimi takip ediyorum diğer telefonum mi 8 den sonra kağnı hızında gibi geliyor.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"samsung galaxy a21s" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim