hiç bilmeden karşılaşılabilir mi acaba? karşılaşılsa tesadüf mü olur tevafuk mu ? ya mal mısın ne alaka, 80 milyon kişinin arasında o da gelecek burada yazacak hemi ? asla yazamaz bu da bir nevi sosyal medya sadece ben yazarım. yazıyordur tabi aşko. ney ya ney.
devamını gör...
anlatıyorum başıma geleni.

bundan yıllaaaar yıllar önce bilgisayarda takılıyorum öylesine. hiçbir sözlükte yazmıyorum ama sözlüklere girip arada sırada okuyorum insanlar ne yazmış vs diye. öyle internette surf yaparken uludağ sözlükte bir başlık okumaya başladım eski sevgililerden bahsedilen bir başlık. biri hala aşık olduğu eski sevgilisinden nasıl ayrıldığını anlatmış. ben şok yaşayarak entryi okuyorum çünkü aynı olayı birebir her detayına kadar ben de yaşamışım, anlattığı entrydeki kadın benim. aşkından ağlaya ağlaya kendimi helak ettiğim kişinin hala beni seviyor olma ihtimali içimi bir hoş ediyor. ama diyorum yok daha neler böyle bir şey olamaz. sonra nickin sahibinin entrylerine bakmaya başladım. bahsettiği her olay, bahsettiği her hikayedeki kişi benim. bir yandan da vicdan azabı gibi bir şey hissediyorum çünkü eski sevgilimin günlüğünü ondan gizli bulmuşum da okuyormuşum gibi geliyor. biz ayrılalı 2 yıl olmuştu o zaman, hayatımız başka yollara çoktan gitmişti falan. beni şeytan dürtüyor mesaj atıyorum ona gecenin bir yarısı "uludağ sözlükteki x sen misin?" cevap geliyor "sen nerden biliyorsun?"
devamını gör...
delirtmişsiniz adamı.
devamını gör...
allah allah yazıyor mudur ki acaba ya? içime kurt düşürmeyin.
devamını gör...
yok, sanmam . olsa anlardım
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sevilen kişiye sözlükte denk gelme ihtimali" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim