yakalanan kişiyi biraz dumura uğratır. bir miktar da yanakları al al eder. neyse ki sanal ortamdır ve yanaklar görünmez.

ne diyor bu diyenler için; online listesi içinde nickinizin yanında yuvarlak spiral zımbırtı var ya? heh o işte hangi başlıkta olduğunuzu gösteriyor. hadi bakalım.
devamını gör...
hadi be dedirten durumdur.
devamını gör...
bilmiyordum! o kadar stalk yaptım. keşke ayda bir yeni üyeler için ufak seminerler olsaymış ne güzel olurdu*
devamını gör...
bunu bilen kimi yazarlar afk olacakları zaman yada stalk yapacakları zaman diğer sekmede kendi nickaltlarına gitmeyi tercih etmektedirler.
devamını gör...
ihtimaliyle bile kanımın çekildiği olay. öğrendiğim gerçekle şok içinde online listesine bakıyorum şu an. tövbeler olsun kimsenin profiline giremem şu saatten sonra.
devamını gör...
artik sinsice herkesi stalklayabilirim bi yarari yok ama neden yapmiyim
devamını gör...
cidden gosteriyormus. daha son gorulmeyi gosterdigini sindiremezken, bir de bu cikti.
devamını gör...
spiralin ne işe yaradığını öğrendiğim başlık.
devamını gör...
çokta şeyimde dediğim durumdur. imkan bulursam başkasının profilinde hunharca gezerim. imkan bulanda benim profilimde gezsin. gizlim saklım yok. banka camı gibi şeffafım. poşet dosya kıvamında şeffaf ol, burada ortam böyle diyenler oldu ama pek şey etmedim onuda.
devamını gör...
az önce o spiralin nasıl çalıştığını öğrenmek için bir iki şey yaptım ve o yuvarlak spiralin o an sözlükte ne yaptığımızı değilde en son hangi yazarın profiline ya da hangi başlığa baktığımızı gösteriyor. bir yazarın profiline girdim daha sonra telefondan uygulamayı kapatıp tekrar açtım daha sonra hiçbir şeye bakmadan direkt online yazar listesinden adımın yanındaki yuvarlak simgeye tıkladım hala o yazarın adı yazıyordu böylece az önceki yazdığım kanıyı çıkardım.
devamını gör...
aylardır burda olduğum halde o yuvarlağın ne işe yaradığını yeni öğrenmeme neden olan doğa olayı. bu yüzden online listesine baktım, bazı yazarlar en son nick altlarına bakmış. hamdolsun online listesinde yokum. doya doya stalklıyorum hohahaha!
devamını gör...
zihnini yazar üzerinde gezdirirken yakalanmaktır. bolca profil gezerim, yakalanmışımdır da. profilimde gezenlere de denk geliyorum, haberiniz olsun. (bkz: libido yükselten şeyler)
devamını gör...
görsel
devamını gör...
e nolcak bunda ne var
devamını gör...
genelde bildirim aldığım her üyenin profiline girer, dolaşırım, yazılarını okur güzel tanımlarına beğeni bırakırım. anasayfada yazarların paylaşımlarından isimlere bakamadığım için üyeleri fark etmem mümkün olmuyor. gelen bildirimler bana kişilerin paylaşımlarını okumam için bir fırsat oluyor.
bu spiral şeklindeki simgeyi siteye üye olur olmaz keşfetmiştim.

bu özellikle stalk'lamalar yaptım. kişiyi tanımak adına çok hoş bir özellik.
sayın çok kıymetli yoldaş benjamin franklin bey'e teşekkürlerimi sunuyorum bu özellikle bizi buluşturduğu için.

artık bu özelliği pek kullanmıyorum.
devamını gör...
gönül ister ki bütün sözlük kimlerin profilini geziyorum görsün. herkesi geziyorum çünkü. bu yüzden benim açımdan hiçbir sorun yok. fekat offline takılıyorum. *

büyütülecek bir mevzu olmamalı. sonuçta çıkış yaptığımızda burası yok. isterse herkes baksın kimleri gezmişim.
devamını gör...
hayatımda böyle saçma başlık görmedim. online olsan nolur olmasan nolur? profilinde gezsen nolur gezmesen nolur... her online olan senin profilinde mi? herkes kendini ne kadar önemli zannediyor yaa.*

(bkz: seklemediğimiz mevzular)
devamını gör...
(bkz: aga be)
devamını gör...
bana bakan olmadığı için kendi çapımda takılıyorum rastgele millete tıklıyorum,aman yakalanır mıyım korkum olmadan. hoşuma da gidiyor. sanki böyle mantının üzerine konmalık mükemmel bir sos keşfetmişsiniz gibi.
devamını gör...
ahlak polisleri tarafından baskın yemiş gibi hissettirir.

görsel
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"sevilen yazarın profilinde gezinirken online listesinden yakalanmak" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
radyo & dergi sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim