diğer yazarların beğenisini uyuşturucu bellemiş, ve gittikçe de dozunu arttıran yazar eylemi. eğer bu kişilere istediklerini vermezseniz, size birazcık kızabilirler. genelde en kötü sözlüğü bırakıyorlar yavaştan, bir anda maddeden kesilmemek için. ya da sizi beğeni vermeye zorluyor işte, muhtemelen kafa sözlük'teki mafya organizasyonu'na mensup, o yüzden arkası da pek sağlam tabii. gücüne ve çevresine güveniyor.

artık, dünya kadar araştırma yapıp, o kadar özene bezene yazdığınız bilgi tanımlarınızı kimsenin okumaması için üzülmeyeceksiniz. çünkü sevgili roman dostunuz onu da düşündü. tek yapmanız gereken; girdiğiniz bilgi tanımlarında bu organizasyona baş koyduğunuzu göstermek için birkaç belirteç yerleştirmek. bu organizasyona mensup olmak için yapılması gereken bazı şartlar da var ama:

1) organizasyondaki diğer dostlarınızı da elinizden geldiğince beğenmek.

2) organizasyon dışındaki diğer dostlarımızı da beğenmek. böylece muhtemel katılımcı sayısının artmasına yardımcı olmak.

3) sadece kankalarınızı beğenmemek. hatta mümkünse birbirinizden ziyade, ortaklaşa diğer yazarların tanımları beğenmek.

4) benim başını çektiğim kafa sözlük nickaltı mafyası için olabildiğince yeni yazar yakalamak.

5) eğer sözlükte çaylak veya yeniyseniz, sizi beğenmeyen yazarları bize şikayet etmek, ve bizim tabii ki gidip racon kesmemiz.

bu organizasyonun beş şartı budur. bu davaya sadece baş koyanlar katılabilir, ama ihanet durumunu da beklemiyor değiliz tabii ki. önlemlerimizi şimdiden aldık.

bilhassa yeni gelen madalya özelliği, ve tabii ki de karma için yapamayacağım şeyler epey azdır. o iron maiden rozetini alacağım uleyn!

join us...*
devamını gör...
yazdıklarımı okuyup beğenirseniz elbette müteşekkir olurum.
bizde tehdit yok. çok tatlıyım çok.
devamını gör...
(bkz: join or die)
devamını gör...
yok artık xdd
devamını gör...
cevap vermezsin olur biter, tehdit nedir.
devamını gör...
hadi beni bir tehdit edin hadi bekliyorummm.. seninle çılgınlar gibi sevişir nefesini keserim diye tehdit edin mesela.
devamını gör...
21. yüzyıla girdik hala beğenilerini geri çekenler var. daha uzaya gidecektik oysa ki. o uğraş başka şeylere yoğunlaştırılsa, neler neler yapılırdı oysa ki. boşa gitmiş potansiyel, yazık.
devamını gör...
yatağınızda bulduğunuz kesik at başları şahsım tarafından gönderilmiştir.
devamını gör...
beni beğenmeyen yazar olmadığı için sıkıntı yok. eğer var ise size yapacağım ayinlerin parasını sizden almasını bilirim. haberiniz olsun beğenmeyenler.*
devamını gör...
aahhhhh ahhhhhh kimleeerrtr kimlerrle beraber… görüyorsunuz.
devamını gör...
beni beğenmeyen yazarın ben alnını karışlarım. beğenin beni, beğeneceksiniz ulennn ! ( kadir inanır tonlamasıyla) kşjkşj
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sizi beğenmeyen yazarları tehdit etmek" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim