bir adet insan müsveddesinin canice eylemi. umarım yaşattığını yaşamadan ölmezsin şerefsiz.


istanbul bayrampaşa kuru gıda hali'nde çalışan bir kişi, duvarın dibine sıkıştırdığı sokak kedisini tekmeleyerek öldürdü. şahıs, kedinin can çekişini de izlerken, olay güvenlik kameralarına yansıdı.

pazar günü akşam saatlerinde bayrampaşa kuru gıda hali’nde çalışan r.a., bir sokak kedisiniduvarın dibine sıkıştırarak tekmeledi.

şahıs, dakikalarca tekmelediği sokak kedisinin can çekişini de izlerken, kan donduran olay bir işyerinin güvenlik kamerası tarafından kaydedildi.

görüntülerin ortaya çıkmasının ardından şahsın gözaltına alındığı öğrenildi.


buradan
devamını gör...
bir gün bir yerde elbet denk geliriz.
devamını gör...
en az 1 sene boyunca maaşının belli bir yüzdesi hayvan derneklerine kamusal (zorunlu olarak) bir görev olarak alınması gerekir. ayrıca insanlıktan nasibini almamış varlık.
devamını gör...
şerefsizlikte sınır tanımayan ruh hastası birinin eylemidir. ne istersiniz anlamıyorum ki şu hayvanlardan? ne geçiyor elinize o minicik canı öldürünce? hak ettiği cezayı almayacak olduğunu bilmek insanı daha da sinirlendiriyor, çaresiz hissettiriyor. lütfen artık hayvanları koruyan kapsamlı bir yasa gelsin. bu tür ruh hastası, sevgi yoksunu mahlukları engellemenin tek yolu bu.
devamını gör...
bir birlik kurulsun, sokak hayvanlarına işkence yapan ve öldürenlere aynı işkenceler yapılsın. adam lazım olursa ekibe dahil olurum.
devamını gör...
gözaltına alınmış. ne olacaksa.. biraz para cezasıyla salıverirler bir kaç güne. böyle canilere hala neden hak ettikleri cezalar verilmiyor anlamış değilim! şöyle bir yaratığın dünyaya ya da topluma faydalı olması mümkün mü?
gerçekten çok korkutucu. bu dünya her gün biraz daha yaşanılamaz hale geliyor. çok yazık...
devamını gör...
kameraların hayatımıza kattığı başka bir çirkinlik.
devamını gör...
nasıl vicdan yoksunluğu, nasıl bir insanlığı terk ediş halidir bu.
daha az önce ya hüseyin umutcan ın mezuniyet konuşması izlemiş ve gözlerim dolu dolu insanliktan umudumu kesmemek düşüncesi canlanmıştı beynimde.
bir cana kıymak döverek bile isteye hemde.
aklım almıyor, yer bulamıyorum zihnimde böylesi yaratıklara. o kedinin ahı sarsın hayatını. hep bir köşede sıkışmış kacıcak yerin yokmuş gibi hisset.
söyleyecek söz çokta bunları cezanladıracak adalet yok.
devamını gör...
bu adama hapis cezası veremeyen yargı ve ceza düzenimize...
devamını gör...
adamın hal ve hareketlerine bakarsak psikolojik sorunları olduğunu gözlemledim.
devamını gör...
yaşattığıni yaşamadan ölme pislik.boyleleriyle aynı hayatı soluduğum için nefret ediyorum.
devamını gör...
insanlar ne zaman bu dünyanın sadece ‘insanlar’ için olmadığını anlayacaklar merak ediyorum. sana zararı olmayan bir canlıyı niye öldürürsün ki ?
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"sokak kedisini tekmeleyerek öldüren cani" ile benzer başlıklar

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.