tatilim hem iyi hem kötüydü. kötü tarafı hiç çıkmadım, gezmedim, kendime çok vakit harcamadım kısacası. ha bide sözlükte çok takıldım. neyse bu kadar gelelim iyi tarafına. çalışma açısından muhteşemdi. tatilimi iyi değerlendirdim , vicdanım rahat yani. kardeşlerimle vakit geçirdim ben onları onlarında beni çok özlediğini fark ettim. hatta çok iyi bir döneme denk geldi tatilim bunun için de güzeldi diyebilirim. bugün tatilin son günü ve bu yüzden bugün çalışmamaya karar verdim .biraz da iyi hissetmiyorum bugün benim günüm olsun. bir deneme yapmam yeterlidir. umarım bir şeyleri iyileştirmişimdir.
devamını gör...
(bkz: hayırlı forumlar) başlığı. ev hanımı anne modunda geçti. sofra kur kaldır, çocuklara ödev yaptır, hadi anne sinemaya gidelim hadi anne monopoly oynayalım, hadi karıcığım sana yemek ısmarlayayım, bu sabah pişi yaparsın değil mi? misafir ağırlama, eş ile alışveriş keyfisi derken instamom gibiydi. 150 sayfalık kitabı bile bitiremedim. onun yerine bir tiyatro oyunu ile 8 bölümlük belgesel izledim. bununla avunayım. okullar açılıyor diye hiç üzülmüyorum. çalışırken ve çocuklar okula giderken ev daha az kirleniyor,hayatım daha düzeni oluyor, akşamları herkes birbirini özlemiş olarak geliyor ve en daha az yemek yiyorum !!!
devamını gör...
"gezdim tozdum amman aman aman sazdım sözdüm amman aman aman.. "şeklinde gecti.
devamını gör...
ankara ve istanbul için devam eden tatil ile ilgili başlık.
mini mini birler, hadi gene iyisiniz.
yarın da yatış.
devamını gör...
gezdim gezdim gezdim...
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sömestr tatilin nasıl geçti sorunsalı" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim