#final yapan diziler
aksiyon / animasyon / macera
puan ver

öne çıkanlar | diğer yorumlar

sonic the hedgehog'un 2003 yapımlı anime serisi. düzgün şekilde ilk anime serisi denebilir çünkü 2 bölümlük sonic ova'sı hariç (the movie diye ingilizce olarak vhs ve dvd'de editlenmiştir) sonic için hiç anime serisi yapılmamıştır. sega'nın konsol işinde havlu atmasından kısa süre sonra yapılmış bir seridir.

kahramanlarımız sonic, tails, knuckles, amy rose mobius'da cream the rabbit'i kurtarmak için robotnik yani (o sıralar amerikan versiyonlarda da kullanılan adıyla) eggman ve rogue the bat ile kavga ederlerken dünyamıza ışınlanırlar ve sonic bir anda kendini polisler tarafından çevrilmiş bulur, onlardan kaçmayı başarıp chris diye bir çocukla tanışır. ilerleyen bölümlerin çoğunluğu sonic adventure oyunlarından adaptedir. jp versiyonunda introda shadow the hedgehog görünürken taa 50.bölümlere kadar kendisini hiç görmeyiz zaten sonic adventure 2 adaptation bölümlerinde ortaya çıkmaktadır.

ülkemizde jetix'te 2004 yılında gösterilmiştir 78 civarı bölüm sürmüştür.

bu introdaki görüntüler de aslında ilk bölüm olarak tasarlanmış.

devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sonic x" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu online yazarlar kütüphaneden kitap talep et kulüpler normal sözlük rehberi puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim