rüyamda hocamı öldürmüştüm. suç ve ceza okuduğum zamanlardı fazla etkisinde kalmıştım sanırım. çok gerçekçiydi ve uyandığımda kendimi katil gibi hissediyordum.
devamını gör...
etrafımda sürekli böcek varmış gibi hissediyorum. geceleri uyanıp bakıyorum sağıma soluma sonra yorganın içine komple girip kapatıyorum her tarafımı.
allahım travmaya bak ya nereden zortladığı belli olmuyor.
rüyalarımda gücümü kaybettiğimi gördüm en son. yavaş yavaş taşları yitirdim 2-3 gün sonra son taş gidince anladım ki tamamen insanım. şaka! artık güçlü bir empati yeteneğim yok. insanlar yanıma yaklaşınca neler konuşacaklarını önceden kestiremiyorum. nasıl bir insan oldukları hakkında fikir edinemiyorum.
artık rüyalarım bile yersiz saçma sapan anlamsızlaştı kısacası. spiritüellik artık sadece okuduğum ve izlediğim şeye dönüştü. ben de kayboldu.
devamını gör...
kraliçe elizabeth bana kafam kadar bir tektaş yüzük vermişti. gel twilight soluma otur diyordu. beni de yanında götürecekse demek ki tavlamaya çalışıyordu muhtemelen. olsun ben yine de hediyesini geri çevirmedim, taktım yüzüğü parmağıma oturdum yanına. oğluşu charles düşünsün.
devamını gör...
demin gördüm iki saat uyumuşum. bir kız var seni seviyorum falan diyor. sürekli bize geliyor gezmek tozmak falan. ama ben de şaşkınım ama hoşuma da gidiyor. ben birgün mahallede bir balkonda dururken bir bakiyorum bu kız ve yanında bir erkek bir kız daha yürüyorlar.
öbür kız buna diyor tamam böyle devam et aşık numarasına.
bizim kız da tamam diyor. saf diyor inandı aşık olduğuma her şeyini alacağım diyor . erkekte çabuk ol ama bir an önce işi bağla diyor .

neyse ben eve koşarken diyorum bu benim neyi mi alacak alla neden ben falan. evde görüyorum bunu ama o an bir şey de diyemedim . korkudan mı kalp kırıklığından mı şüpheden mi soyleyememekten mi uyandım. kendimi çok kötü hissettim uyanınca bu nedir ya.
devamını gör...
kapısı sonuna kadar açık bir eve uçarak penceresinden giriyordum ama çıkmak istediğimde kapı kapalıydı. içeriye açılması gereken kapıyı dışarıya iterek açmaya çalışıyordum. açılmayınca da oturup ağlamıştım.
devamını gör...
kütahya'da vali oluyodum bu arada kütahya lafını ilk defa bunu yazarken kullanıyorum bu ne yaman çelişki
devamını gör...
gece gördüm. ünlü biriyle falcı, büyücü gibi bir şeye gitmişiz ve hayatımız değişecek mi diye sormuşuz. falcı, ünlü olan insana diyor ki “senin hayatın aynı devam edecek”, bana da “senin hayatın aynı devam edecek unless” diyor ve uyanıyorum. benim falıma bakılırken acayip kötü hissettim kendimi...

rüyayı baştan sona ingilizce mi gördüm hatırlamıyorum, sadece unless kısmını hatırlıyorum. tam hayatımı değiştirecek şeyi öğrenirken uyanmak kötü oldu,
devamını gör...
bu saatlerde kafayı vurup tekrardan uyumak istemeyin arkadaşlar az önce gördüğüm rüyanın anlamsızlığına fokus yapıyoruz şimdi.
toplantı yapılan bir yerdeyim. içerde baya insan var ama. karşımızda kürsüde duran kadın bir şeyler anlatıyor ama kimse dinlemiyor mübarek. neyse konuşma bitiyor ve herkes dağılıyor. oturduğum yerden kalkıyorum yerde bir cüzdan görüp cüzdana bakıyorum. içini karıştırdığımda bir kimlik buluyorum. cüzdan sahibinin soyadına kadar hatırlıyorum bu arada işin ürkütücü kısmı burada başlıyor.
etrafıma bakınıp yazık ulan fazla uzaklamamışdır umarım diye düşünürken gidip oradan birine gösteriyorum bu şahsı tanıyor musun cüzdanını düşürmüş diye.
o sırada geliyor elimde cüzdanı görüp benim o düşürdüğümü yeni fark ettim diyor. uzatıyorum cüzdanı. baya bir duraksayıp yüzüme baktıktan sonra ismim can acaba daha önce konuşmuşluğumuz var mı diyor. yok sanmıyorum dedikten yanılıyorsun dedi.
çok irrite edici kahverengi gözleri vardı.
uyandığımda bu ne lan dedim ama her zaman yaptığım gibi rüya kaydımı oluşturmaya üşenmedim. puahah.
evet bakalım can soyadınla bir araştırmanı yapalım sen var mısın? garip oldu böyle deyince ama hadi gerçekte böyle biri varsa ulan?
şu an biraz tırstım.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sözlük yazarlarının ilginç rüyaları" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim