desene yine harun abiye kaldık , 1-2 dil diyor ben türkçe zor konuşurken.*
devamını gör...
cinsiyetçilik yaparak kızlarla arkadaş bile olamazsınız. hem yazıp hem de kızları aşağılamaya çalışmak moda mı. bad boy mu olmaya çalışıyorsunuz? entrylerinizin profesör gibi olmasına gerek yok. sakin ve kendiniz olun sınava girmiyosunuz.
devamını gör...
imla kurallarına uyun yeter. etkileniyorum.
devamını gör...
tutunamayacağın dalda yaprak olmaya çalışmanın manası yok! şeklinde verdiğim tavsiye.
devamını gör...
(bkz: kafası iyiyken sözlükte takılan yazarlar)*

yine hangi meriç kırdı kalbini ermolettinim, gel anlat abine*
devamını gör...
(bkz: başarısız sözlük trolleri)

kaliteli troll dediğin sürekli farklı konuları ele alarak yapar işini. sen hep aynı şeyler üzerinden yapıyorsun. eleştirince de nickaltımıza saldırıyorsun.

tanım: başarısız troll denemesi.

otur sıfır.
devamını gör...
burdan kız tavlayabilmek bozuk parayı yere attığında dik gelme olasılığı gibi. imkansız değil ama bir zorlar yani(bkz: swh)
devamını gör...
(bkz: saatleri ayarlama enstitüsü (kitap)) önce bunu okuyoruz, saatlerimizi ayarlıyoruz geri sayım yapıyoruz,yatıyoruz kalkıyoruz günü ayarlıyoruz bünye yorgun düşüyor ve uyuyup kalıyoruz. hayat zor onu ayarla bunu ayarla hep bir koşuşturma.yine mi konu dışındayım kahretsin.
devamını gör...
sözlükte ayarlama günü var da haberim mi yok dediğim başlıktir.
devamını gör...
insanın kendini ayarlaması ve doğruyu bulması bir ömür sürerken, olacak iş değil dedirten başlıktır.
devamını gör...
onlar sizi tavlasın neden uğraşıyorsunuz dediğin olay.
devamını gör...
bırakın ilk mesajı onlar atsın. unutmayın, zaten onlara herkes mesaj atıyor. farklı olmak istiyorsanız bırakın mesaj onlardan gelsin.
devamını gör...
cemal süreya alıntısı olabilir.

neticede her memeyi dikleştirici çakı gibi lafları var. olaya gizem katarak mağrur bir delikanlıyı oynayacaksınız.

gün içi dalgalanmalar olabilir. mesela sabah yoğun olarak kadın hakları falan tartışılıyorsa hemen ‘kadın güzellemesi’ yapıyoruz. en yüce varlıktan girin bir kadının öpülesi ellerinden çıkın. çöplükten bile çıksanız olur. vurucu cümleler kullandık ve kayıtsız kalamaz hiçbir tomurcuk kızımız.

akşam bi bakıyorsun genel olarak ortalık sakin hemenn itiraflar başlığına hayali bir eski sevgili travması bırakıp üzüldüğümüzden dem vuruyoruz.

taktikler asla bitmez. 2021 yılında hala altından ne çıkacağı bile meçhul olan kızlar için maymun da olurum mevlana da diyen varsa uğraşsın.

geçenlerde sözlükte konuştuğu beyfendi instagramda ekleşince uzamış, bunu anlatan bi yazar vardı. adamla günlerce edebiyat vs konuşmuşlar hoş muhabbetleri varmış. herif azmetmiş hoopp bi bakıyor sıdıka.. hemen uzamaca.

demek istediğimi umarım anlatabilmişimdir. buralarda eli ayağı düzgün pek tip çıkmaz.

maymun olup günlerinizi anonim bir kızla tanışmak için heder etmeyin. pişman olursunuz.
devamını gör...
cemal süreyya demiş birileri...
iki eşini de döverek hastanelik eden,karakolluk olan adam degil mi bu cemal süreyya...
oğlu onu döverek öldürmüştü, şiddet sarmalında bir adamdır.
devamını gör...
şuraya bir iki şey yazayım da sevaba gireyim;
1) araştırma yapın. sevgilisi var mı, nelerden hoşlanır, dünya görüşü nasıl...
2) öncelikle arkadaş olun. biz kadınlar erkeklerden farklı olarak, artık iç güdüsel mi yoksa başka şeyden mi bilemiyorum, arkadaş olabildiğimiz erkekleri kendimize eş olarak seçmeye programlıyız. nefretle ayrılıp unutamadığımız adamları unutmama sebebimiz genelde "ama beni çok güzel dinler, derdim derdiymiş gibi çözüm arardı" oluyor. sevdiğimiz, aşık olduğumuz erkeklerde hem eşimizi, hem babamızı, hem oğlumuzu arıyor ve bulmaya çalışıyoruz. sebebini ben de bilmiyorum ama böyle. bir erkekte birinden birini bulamayınca ister istemez yarım kalıyor bir şeyler. aradığımız erkeklerin de benzer şekilde bizde hem eşi, hem annesini hem de kızını bulmasını istiyoruz ve çoğunlukla buna çaba gösteriyoruz.
3) güçlü olmanızla ilgilenmiyoruz ya da ne kadar iyi araba kullandığınız, sağlam bir dövüşçü olup olmadığınız, futbol sevip sevmemeniz... ne kadar para kazandığınız çoğumuzun umurunda bile değil. tabi sonuncusu biz para kazanıyorsak geçerli. onu yalnızca başkalarına sizinle ilgili hava atabilmek ya da diğer insanlara sizi kabul ettirebilmek için kullanıyoruz. sizi seviyorsak size kimse bir şey diyemesin, isteseler de istemeseler de sizi kabul etmek zorunda kalsınlar istiyoruz.
4) etkilenmemiz için uğraşmanız çok tatlı ve gurur okşayıcı ancak siz uğraşmadan sizden etkilendiysek bu bizim için çok daha değerli oluyor. ahmet ümit'in dediği gibi;
kadınlar ama sahiden seven kadınlar, erkeğin güçlü olmasıyla ilgilenmezler. seni severler çünkü yüreklerinde bir yere dokunmuşsundur. bunu farkına varmadan yaptıysan daha çok severler. çünkü samimi olduğunu anlarlar. zeynep de seni böyle seviyor. çünkü sen de farkına varmadan etkiledin onu.*
devamını gör...
(bkz: gülücüğe odaklan)
devamını gör...
kız ayarlamak kadar basit bir işlem olmadığı için tavsiyeye gerek yoktur. evet.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"sözlükten kız ayarlamaya çalışacaklara tavsiyeler" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim