yani bu konunun çok fazla yönü var. günlük çalışan işçinin, emekçinin, esnafın, zanaatkarın, hizmet sektörü çalışanının, patron mağduru mavi/beyaz yakalının, milyonlarca insanın fütursuzca karşı karşıya bırakıldığı kaotik maddi sorunlar... herkes, hepimiz iş için, o için, bu için sokaklarda sürterken ya da zorunda kalırken plansız, programsızca eve tıkılan yaşlıların, çocukların aylardır yaşadıkları ve belli ki yaşamaya da devam edecekleri psikolojik sınırları zorlayan sosyal izolasyonları... yani ne toplum bilimciyim, ne psikolojik akademik bilgi sahibi biri ne de ekonomist. ama gün gibi ortada. bunun tespitini yapmak için alim olmaya gerek yok. herkese ikrah geldi.

tüm bunların yanında bir de şahsi olarak yaptığımız ve iptal etmek zorunda kaldığımız programlarımız var. gündemin içinde tabi ki hiçbir önemleri yok ama itiraf edin içinizi burdu bi' bu durum. dostlar romalılar; iç sesinizin diego sen de bi dur allahını seversen zaten ortalık karışık diyerek sizi durduğu ama bir yerlere kusmak istediğiniz iptal olan o programlarınızı utanmadan çekinmeden yazabilin diye linci göze alarak kamu hizmetine soyundum. gazamız mübarek olsun. açılışı ben yapıyorum.

5 kişilik, izolasyonundan emin olduğum mükemmel bir grup insanla yaptığım bayramdan önce dönmeli bir kamp planını iptal ettim. gözümde yaş.
bayram sonu için "turizme dokunmazlar yeaa" diyerek rezervasyon yaptırdığımız bir romantikli planı çöpe atmak zorunda kaldık.
2 kedi onda 1 kedi bende var. üstelik daha çok taze bir ilişki. ben nasıl adamla 17 gün karantinaya gireyim? ayrılmasak bari.

yapacağınız içi seveyim diyeceğim diyemiyorum. mecazen bile sevme fiili ile siz'i aynı cümlede kullanmaya gönlüm razı değil.
devamını gör...
bu kapanma benim hiçbir planımı iptal edemez. çünkü uzun zamandır plan yapmıyorum.
devamını gör...
plan neydi, plan hayaldi
devamını gör...
bir düşüneyim. hiçbir şey :)
devamını gör...
beyannameleri uzatırlarsa manyak olur. geçen yıl 45 gün evden çıkmayıp bir senelik gerçekleşmemiş hayallerimi gerçekleştirdim. bu sene de 19 günde baya proje birikti. hepsini tamamlarım.
devamını gör...
izlediğimizde ağzımıza, yüzümüze vurmuş parasite filminden bir repliği hatırlara getiren başlıktır.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"tam kapanma nedeniyle iptal edilen planlar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim