1.
kocaeli'nde faaliyet gösteren bir firma. facebook'a yükledikleri videolar ile ülke genelinde popüler oldular. videolarında kandırılmak üzere olan satıcılara itelenmeye çalışılan araçlar detaylı olarak anlatıyorlar. videolar bi süre sonra bağımlılık yapar benden söylemesi.

istanbul ve başka şehirlere de şube açmaları ile birlikte 2. elde kazıklanma problemini biraz da olsa azaltacaklardır.

youtube kanallarını da şöyle bırakayım

www.youtube.com/channel/UCC...
devamını gör...
vallaha bağımlılık izledikçe izleyesim geliyor. öyle araba meraklısı biri de değilimdir.
devamını gör...
(bkz: direnç ile kandırmak)
devamını gör...
(bkz: sami tarcan)
devamını gör...
abi adamların aldıkları her para her kuruşuna kadar helali hoş olsun. işini o kadar temiz yapıyorlar ki sayelerinde neler öğrendik. arabadan anlamayan ben bile şimdi nelere bakacağımı az çok detaylı öğrendim. önü arkası başka arabalar mı neler denk gelmiyor adamlara. üstelik bir çok ekspertiz firmasının orijinal gördüğü parçalarda oluyor bu. araba alacağım zaman bu adamlara uğramadan almayı düşünmüyorum. gerçekten övülesi insanlar o nedenle böyle uzun uzun yazdım.

araç alırken bir çok galeri götürmeye izin vermiyor tarcanlara. ona göre sorup tarcanları kabul ediyorlarsa baktırın. satıcı tayfaya göre çok abartıyorlarmış, yalan beyanlarda bulunuyorlarmış. youtube kanalına bakın da görün ne sahtekarlıklar dönderdiğini milletin.
devamını gör...
kolpacı galerici tayfasının korkulu rüyası.
devamını gör...
kan emici galericilerin düşmanıdır.
devamını gör...
o bir ifşa makinesi ''sami tarcan''
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"tarcanlar tuning ekspertiz" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim