dw türkçe, medyascope, +90, bbc türkçe gibi yayın kuruluşlarıdır. bu dışarıdan mamalanan ki en başta alman devletinden fonlandığı açık seçik ortada olan zararlı yayın kuruluşları türk milleti'ni, türk gençlerini zehirlemekle görevlendirilmiştir haçlı emperyalistler tarafından.
-lgbt bireylere saygım hoşgörüm sonsuz, onlar bizim insanlarımız. fakat bu yayın organları lgbt olmayanlara da, hatta ve hatta masum sabi çocuklara da lgbt'yi dayatmaya özendirmeye çalışmaktadır.
-türk milletine tarihinden utanmayı, atalarının soykırımcı, baskıcı, asimileci olduğu gibi yalan fikirleri dayatmaktadır.
-sürekli azınlıkları kaşımakta bir kürtleri, bir ermenileri, bir lazları kışkırtmaktadır.
-kadın erkek eşitliği, olmazsa olmazımızdır. bize bunu atatürk'ümüz öğretti. lakin bu zararlı kanallar, kadını kutsallaştırma adı altında kadın bedenini kadın ruhunu kapitalizme ve erkek egemen dünyaya peşkeş çekme derdindedir.
dün yayınlanan bir haberde +90 denilen yayın kuruluşu, resmen şerefli türk kadınlarına fuhuşu övmüş, kolay para kazanmanın yolunun fuhuş olduğunu, haftada 40 saat çalışacağınıza 3-4 saat fahişelik yaparak rahatlıkla çok daha fazla para kazanabilirsiniz mesajı vermiştir.
fuhuş bir rezilliktir. kadın bedeninin bir mal gibi maddi çıkarlar doğrultusunda satılmasıdır. kadına reva görüşebilecek en büyük çirkinliktir, iğrençliktir.
artık yüz sene öncesinin ingiliz muhripleri cemiyeti olan, kürt teali cemiyeti olan bu kurum ve kuruluşlar enine boyuna masaya yatırılmalı ve tez elden kapatılmalıdır. fakat baştaki akp ile çok zor böyle milli reflekslerin gerçekleşmesi.
türk kadınına dolaylı yollarla "fahişe ol" diye mesaj veren bu foncu alman kuklalarını izlemeyin, izletmeyin kardeşlerim biraz onurunuz varsa!
devamını gör...
havuz medyasıdır ic mihraktır.
devamını gör...
hangi açıdan baktığınızda göre değişen yayın kuruluşlarıdır. mantıklı açıdan bakarsanız #ahaber diyebiliriz.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"türkiye aleyhine çalışan yayın kuruluşları" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim