boşnaklar, arnavutlar, makedonlar ve moldovalılar varken bize laf düşmez. ama yakında onları da geçeceğiz herhalde. baksana afganistan afganisi bile değer kazanıyor türk lirası karşısında.
devamını gör...
fucker olabilir fakir den pek emin değilim. avrupanın en pahalı hayatını yaşıyoruz sonuçta.
devamını gör...
hmm..!! demek bizi o yüzden kıskanıyorlarr.. bizim hiçbir konuda "en" olabileceğimize inanmıyorlaarr.. annaşıldıı.. bak hele seenn.!!
devamını gör...
milli gelir daha yüksek olabilir ama yaşam kültürü gerçekten fakir. eğitim açısından çok fakir. toplumdaki bireylerin birbirine saygı sevgi güleryüz göstermesi fasfakir. düşün dünyası estetik kavramını kadın bedeniyle sınırlayacak kadar fakir. mayoneze yoğurt ya da yoğurda mayonez katacak, nişastayı süt ve margarinle pişirip peynir yaptım diyecek kadar fakir. beş tane ayrı rengin, evinde kullandığı eşyanın adını bilmeyecek, herhangi beş değişik ağaç cinsinin adını sayamayacak kadar fakir. zenginliğin tek ölçütü para değil. zenginlik kafada. o da bizde yok.
devamını gör...
başlığı açan neden yazmıyor burada
taktım şimdi 'unutmadığım sesler kokular' mevzusuna
unutmam ben bunu hacı
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"türklerin avrupa'nın en fakir milleti olması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim