yardım edin lütfen ..
arama ekrana gelmiyor ve sürekli "kulaklık alanını kapatmayın"
"bu ekranı kapatmak için ses tuşuna basın"
uyarısı geliyor. internetten biraz araştırdım ama bulamadım bir şey..
devamını gör...
yakınlık sensörü ile alakalı bir durum. ekranınız pis ise bu hatayı alırsınız. iyice temizlediğinizden emin olun. ya da belki ekran koruyucusundan kaynaklı bir durum olabilir.
devamını gör...
yakında mıuı 14 güncellemesi yayınlanacak ve bu sorun çözülecek. kızılotesi sensorlerle alakalı bir durum sizin yapabileceğiniz bir şey yok.
devamını gör...
#2434930
ayarlardan cep modunu kapatman gerekiyor. aynı sıkıntı bende de vardı. kapatınca bir daha gelmedi uyarı.
devamını gör...
reklamlardan bıktıran telefon markası. redmi güzel hoş özellikler abicim ama müzik dinleyelim dedik reklamlardan geçilmiyor. ulan sırf bunlara inat spotify abonesi oldum. lan müzik uygulamasını anlarım da ayarlarda neden reklam var??

umarım iphone geçişim daha erken olur.
devamını gör...
elma için yeterli miktarda para olmayınca kullanılan telefon markası. aslında androidler özgür telefonlardır ama uygulama içi reklamlar canınızdan bezdirir. onun dışında birkaç sene sonra kasmalar başlar falan. bir de istisnasız herkesin zil sesi aynıdır bu telefonda.
devamını gör...
5 yıldır bu benim bir kaç yorum yapayım.
xiaomi note 8 pro 128 gb rom 6 gb ram

nasıl başarıyorlar bilmiyorum ama performans ilk aldığım günle aynı hiç bir düşüş yok.
kamerası çok ışık seçiyor güzel bir pozlama yapmak zor.
pili ilk aldığımda 3-4 gün gidiyordu şuan 1.5-2 gün diyebiliriz.
kendi uygulamalarında bile reklam olması can sıkıcı.
böyle giderse 5 yıl daha değiştirmem.
devamını gör...
bir kullanıcı da benim. iki sorunum var kendisiyle ilgili. ilki herkesin şikâyetçi olduğu reklamlar. önceden iphone kullanıcısıydım. iphone'dan sonra xiaomi gerek ekran büyüklüğü, gerek hafıza kapasitesiyle... mükemmel. "iphone'a allah düşürmesin bir daha" cümlesini benden başka kimseden duyar mısınız bilemem ama benden duydunuz. gerçekten allah düşürmesin tekrar. reklamlara razıyım.

ikinci sorunum, telefon rehberi. yaklaşık 4-5 yıldır kullanıyorum xiaomi, fakat bir türlü rehber kaydı yapamadım. arayanların hep numarası görünüyor. her şeyi denedim ama olmadı. cihaza kaydettim, google kişilere ekledim, sim kartına kaydettim rehberi... ama yok. bir kaç kişi dışında kimsenin adı görünmüyor. 90'larda gibi numara ezberleyip oturuyorum. ayrıca rehberden herhangi bir şeyi de silemiyorum. eski numaralar rehberde görünmeye devam ediyor.
devamını gör...
yakınlık sensörü ile alâkalı bir durum ya yazılım yada sensör donanımıyla alakalı sorun olabilir. eğer cihazın yeniyse güncelleme ile tekrar bakarsın sorun düzelmezse servise gönderirsin.
devamını gör...
en iyi marka olduğuna inanan tayfadır
devamını gör...
ben memnunum
devamını gör...
ben memnun değilim.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"xiaomi telefon kullanıcıları" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim