hemen hemen hangi yabancı platforma dahil olsam başıma gelen şey.

geçen gün yine bir discord sunucusuna katılayım dedim gayet masum duygularla. amacım sadece basit bir müzik muhabbeti yapmaktı. kimseye de gıcığım yoktu, daha yeni gelmiştim malum.

derken sözlükte bir türkle karşılaştım ve gayet güzel bir sıcakkanlılıkla "merhaba!" dedim. o da aynı şekilde cevap verdi.

yine derken, yazdıklarımın altına bir sürü anime fotoğraflı butthurt damladı. bir de baktım ki sürekli hamam böceği ve kebap fotoğrafı yolluyorlar ezik ezik. ilk başta anlamadım ne olduğunu, "gavur mizahı herhalde" deyip biraz baktıktan sonra esprinin kökenini anladım. meğerse dalga geçiyorlarmış. mehh, hemen hemen bütün ecnebi mizahı gibi çok lame doğrusu.

ben de salağa yatıp, anlamıyormuş gibisinden hamam böceği resmine yanıt vererek "ewwww" dedim. yani iğrenç.

içlerinden güya bir babayiğit çıktı ve bana şunu dedi. "why are disgusted from ur own kind" diye.

ulan ben de türküm tabii, durmadım yapıştırdım cevabı " i was talking about you bitch!" diye. şimdi hepsi suspus kaldı karşımda.

eeee, bana bulaşmayacaktınız aslanım. o yüzden not sori yani...

bu ilginç muhabbetden sonra şuna kanaat getirdim; türkler kendi kendilerine sövünce güzel de, yabancılar yapınca çok gıcığıma gidiyor doğrusu. milliyetçi duygularım kabarıyor dostlar.

bir de bari kaliteli mizah yapsalar, onu da beceremiyorlar...*
devamını gör...
kıskanıyorlar bizi. haklılar da.
devamını gör...
gayet normal türkleri pek sevmemeleri ya da dalga geçmeleri. özellikle avrupa'daki türklerin çoğunun suriyelilerden çok farkı yok.
devamını gör...
dünyada kendisi sevmeyeni yalamayı en çok seven millet gene bizimkiler. en basitinden bir ermeniyi kazığa oturtsan genede "hepimiz türküz" diye bağırmaz ama gel gör ki...
devamını gör...
damlarına konayım ben onların çok ayıp ediyorlar. ama var böyle bir durum gerçekten. misal buradaki bazı dallamalar bunların yaptığı türk düşmanlığına sesini çıkaramaz çünkü hepsi severler böyle yabancıları…
devamını gör...
türklerdeki yabancı düşmanlığıyla eşdeğerdir.
devamını gör...
o biraz da yabancısına bağlı.
devamını gör...
çok iyi yapıyorlar valla. bizim millet akıllanmaz. sırf siyasi anlaşmazlık yüzünden kendi vatandaşına/milletine ana bacı giden milleti yabancılar niye sevsin? birileri seni sevsin istiyorsan sende seviceksin, ve buna çevrenden başlayacaksın. ölçülü konuşacaksın kimseyi kırmamaya çalışacaksın. kürtlerle arayı düzeltmeden evrensel barıştan söz etmeyeceksin mesela.
devamını gör...
dedelerimize de düşmanlar bunlar. onlar asıl dedelerimize düşmanlar. halbuki torunlarına bu kadar düşman olmalarını gerektirecek bir şey yok. ama işte dedelerimiz vaktinde bunların çok canını sıktığı için öfkeliler bize karşı.
devamını gör...
aman siyasal islamcılar ve sjwler duymasın. kırılırlar şurada yazılanları görürseler.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"yabancılardaki türk düşmanlığı" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim