bazı korkularımız keyifli hale gelir ya da biz öyle sanarız. yalnızlığa alışıp, büyüsünü bozmamak gibi.
devamını gör...
öyle yalnızım ki yalnızlık bile kıskanır yalnızlığımı üstteki yazara ithafen
devamını gör...
yalnız kalmaktan korkmaktan ziyade , konusu belki burası değil ama yalnız kalmak isterken birbirini kıran insanlara gıcık oluyorum. bu her kim olursa olsun eş dost arkadaş yada herhangi görüştüğünüz birisi . yalnız kalmak en tabi haklardan birisi elbette , ancak bunu söylerken kullanılacak kelimelerin yeri ve ortamı bence oldukça önemli. bugün pek keyfim yok sonra konuşalım demek , üstüne keyifsiz olduğunu hissedip keyfi kaçan kişinin keyfini bir nebze de olsa yerine getirebilir miyim çabasını saygısız olarak nitelendirmek bence asıl düşünülmesi gereken nokta tam olarak burası. yalnız kalmaktan değil de yalnız kalmak için kıran insanlardan korkuyorum evet.
devamını gör...
"çünkü uçuruma baktıkça uçurum da size bakar"dır
devamını gör...
korku arttıkça, korkulan şeyin başa gelmeye başlamasıdır.
devamını gör...
yine varoluşsal acılar demek hımm.. bilirim o 20li yaşları.. arka fonda aşırı anlamlı gelen bir müzik çalar.

insan aforizmatik sözlere, birinin çıkıp acılarımızı anlamasını ve bir bütün olarak milyarlarca insan arasında ‘ne kadar farklı’ olduğumuzu fark edip takdir etmesini arıyor.

çok acı çekiyorsunuz farkındayım.

kafanıza tek el sıkın derim ben.
devamını gör...
yahu arkadaş doğduğunuzda çabuk çabuk bu bebişe ömür boyu yanında olcak flört, sevgili, arkadaş ortaya karışık bir şeyler ayarlayın mı dendi böyle bir hizmet mi sağlandı? ölüm korkusunun pabucu damda yeminle yalnızlık korkusu yüzünden, dediğim sorunsal.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"yalnız kalmaktan korktukça yalnızlığın artması" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim