böyle bir şey varmış dostlar.

mesela alta koyduğum görsellerde neil gaiman bunu yapıyor.

stephen king de, x'ten: "i got grabbed by a mall cop in australia, and accused of defacing books. i explained i was signing them and yes, i was really stephen king. they gave me a free lee child novel to apologize." yazmış ilgili paylaşımı alıntılayarak. yani avustralya'da alışveriş merkezi polisi tarafından yakalanıp kitapları bok etmekle (lol) suçlanmış king. bunun ardından, kitaplarını imzaladığını söylemiş ve evet, kendisinin stephen king olduğunu açıklamış. sonra da kendisine bir lee child kitabı hediye edilmiş, özür mahiyetinde. gaiman'a ise "ceza" olarak arkadaki tüm kitapları da imzalatmışlar. *

süper olay lan. düşünsene kitapçıya gidiyorsun. raftan bir s. king kitabı alıyorsun. bir açıyorsun stephen king tarafından imzalanmış. valla başıma gelsin çok isterdim.

x.com/StephenKing/status/18...

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
türkiye’de böyle bir durum olsa ya kitabı alan kişi, “kitabı kim imzalamış”diyerek kitap yazarının imzaladığına inanmaz ve sonuç olarak yaygara çıkartır ya da imzalanan kitaplar satıcı tarafından iki katına satılır.
devamını gör...
yazar onu imzalayınca ne oluyor ki? bunlar da amerika'nın yobazı herhalde.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yazarların kitap raflarındaki kendi kitaplarını imzalaması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim