lavaş tantuninin dilimlenip üzerine yoğurt dökülüp, onun da üzerine yağ sosu serpilip ve maydanoz eklenerek sunulan bir tantuni çeşididir.
görsel
devamını gör...
tantuniyi dilim dilim kesip üzerine de yoğurdu boca edip onun da üstüne yağlı sosu ekleyip servis edilen mübarek bir lezzet.

bugün ilk kez deneyimledim. ben ne tantuni severim ne de ekşi olmayan yoğurt ama bugün yediğim yoğurtlu tantuni, dünya üzerinde yediğim en lezzetli 15. yiyecekti. süperdi. yedikten sonra bir de uyku bastırdı. 2 bardak kahve içtim hala uykum geliyor. tavsiye etmiyorum. yemeyiniz.
devamını gör...
yutkundurur...

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
çeşit ve lezzet açısından tamam güzeldir, renk verir menülere. ama tantuni tantunidir ve öyle katıksız yenmelidir. çocukluğumuzdaki tantunilerin lezzeti de kalmayınca artık böyle inovasyonlara girdiler gibi geliyor.
balığa limon sıkıp yemek nasıl tadını değiştiriyor ve direkt tadını vermiyorsa bu da onun gibi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"yoğurtlu tantuni" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim