x rot gibi ray yazar profili

x rot gibi ray kapak fotoğrafı
x rot gibi ray profil fotoğrafı
rozet
karma: 9488 tanım: 3663 başlık: 486 takipçi: 104
Sözlüğe hesap kapatma özelliği geldiği zaman bu hesap silinecektir.

son tanımları | başucu eserleri


x rot gibi ray

hesabının moderasyon tarafından silinmesini talep eden yazar.

buraya ilk geldiğim zamanlar gerçekten yazmaktan keyif alıyordum, ama zamanla nickaltıma yapılan ağır itham ve iftiralar ve özellikle pavlov'un kendisinden bir isteğime karşılık "ensest güzellemesi yaptığımı" iddia etmesi üzerine, artık adıma iftiralar atılan bu ortamda daha fazla durmak istemiyorum.

sadece o da değil. sırf zamanında birkaç başlık açtım diye nickaltıma havlayandan tut, gereksiz yere beni engelleyene kadar pek çok sözlük yazarı iticiliği de beni bu ortamdan fazlasıyla soğuttu.

düşmanlarım mutlu olsun. herşey buraya kadardı. bu son tanımımdır. lütfen hesabım silinsin ve profilimde "kalbimiz seninle" ibaresi yazsın.
devamını gör...

kadın rapçi olmaması

ayben veya kolera vb. repçilerin de olduğunu bilmeyen, repi silah ve aşağılama aracı olarak gören yazar beyanı.
devamını gör...

sözlükte mükemmel biri olmaya çalışmak

ama olamamak...
devamını gör...

normal sözlük devlet olsa yönetim şekli

(bkz: komünizm)
devamını gör...

recep tayyip erdoğan

herşey, onun yüzünden oldu.
devamını gör...

daddy ucemak kızıl nelson üçlüsü

tanımadığım bir kızıl nelson kaldı. daddy ve ucemak adlı yazarlar, çok kaliteli insanlar.
devamını gör...

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

hayatımda artık mutlu olabileceğim hiçbir şey kalmadı.

insanlar, ne olursa olsun; kendi fikirlerimi söylediğim için bana zorbalık ve haksızlık yaptılar. özellikle ortaokul hayatında. güya hepsi namazında niyazındadır; ama bir tane cuma namazına gitmedim diye arkamdan dedikodumu yapandan tut, canı istediği için arkadaşlarıyla üstüme atlayıp beni pataklayana kadar döven bir sürü ruh hastalarıyla uzun süre aynı sınıfta eğitim gördüm.

lise 1.sınıfta, kürt kökenli olduğum için de bana zorbalık yaptılar. sıra arkadaşım olacak o karaktersiz, sırf babası astsubay çocuğu olduğu için; bulduğu her fırsatta beni azarlayan, bana bağıran ve ağır ithamlarda bulunan, en ufacık bir haramda öğretmenlerime şikayet eden, üstüne bir de defalarca şantaj yapan yobazın biriydi.

youtube kanalı açtığım zamanda, arkadaşları ile ellerinin altındaki bot hesaplarla disslike attılar. bu zübükler ve onların yaptığı siber zorbalıklar yüzünden youtube hesabımı kapatmak zorunda kaldım.

lise 2.sınıfta seviyelere göre sınıf ayrımı yapılmıştı. ben de başta o çocuk olmak üzere, bütün gereksizlerden kurtulmuştum. derken okulun müdürü, sınıfta kalmış öğrencileri, erkek sınıflarına tek tek dağıttı. bizim sınıfımıza dağıttığı iki kişi, benim arkamda oturup her ders boyunca sıraya çok şiddetli şekilde vurmaya başladı. kendilerinden rahatsız olduğumu söylediğim halde, bu davranışlarından vazgeçmediler. sınıf öğretmenimle bunu konuşsam da hiçbir şey yapamayacağını söyledi. bunu idareciye söylediğimde bana ağır ithamlarda bulunup sorunu çözmeyeceğini belirtti.

bir konferansta, sevgi konusu işleniyordu. ben de orada "hocam. idarecilerimiz ve öğretmenlerimiz, bir sorunumuzu dile getirdiğimizde bize ağır ithamlarda bulunuyorlar. halbuki bizi anlayış ile karşılayıp sorunlarımızı çözmeye çalışsalar; herşey daha güzel olur, biz de daha mutlu oluruz." dedim ve o salondaki herkes beni alkışladı. derken okul müdürü, beni yanına çağırıp "hayatımda senin kadar karaktersiz ve ifşacı birini görmedim. insan, okulunun sırlarını başkalarıyla paylaşır mı?" dedi. halbuki ben sadece bir sorunumu belirttim.

allah'tan o dönemlerde korona falan çıktı da evde oturduk. uzun bir süre okula gitmeyeceğim için çok mutluydum. derken okullar açıldı. lise 3.sınıfa gidiyordum. canlı derslerden hiçbir şey anlamıyordum. kendim internetten video izleme rağmen yine konuları anlayamadım. o dönemlerde psikiyatrist, bana risperdal ve selectra ilaçları vermişti. o dönemlerde herşeyi daha boşvermiştim. hayat daha güzeldi. sonraları herşey eski haline döndü. tam o dönemlerde bütün hayatımı sorgulamaya başladım.

o dönemlerde deist oldum ve dini oluşumlar bana saçma gelmeye başladı. namazı da bıraktım. akademik başarım iyice düştüğü ve konuları anlamadığım için de okulu bırakıp açığa geçtim. tam o dönemlerde, malum partiden iyice nefret etmeye başladım. belli başlı fikirlerimi kafamda oturttum.

aradan zaman geçti ve fikirlerimi paylaşabileceğim bir sosyal medya arayışına girdim. derken burayı buldum. burada fikirlerimi paylaşabilecektim. bir sürü de insan vardı. yazmaya başladım, yazdıkça da yazdım. derken bazı kişiler, fikirlerimden rahatsız oldukları için nickaltıma uygunsuz tanım girmeye ve iftira atmaya başladı.

bir gün açtığım absürt bir başlıktan dolayı, çoğu yazarın beni nickaltımdaki tanımlara bakarak engellediğini öğrendim. zamanında nickaltıma yazılanlar, şahsımı rahatsız etmeye başladı. bu durum hakkında bir kaç başlık açmama rağmen hiç dikkate bile alınmadı. bu durumu pavlov'a ilettiğimde de bana ağır ithamlarda bulunup bu nickaltımdaki ağır iftira ve ithamları temizleme isteğimi reddettiğini söyledi.

hayatımda normal sözlük kadar linç meraklısı ve siber zorbalık yuvası bir ortam daha görmedim. bu sözlük beni hayattan o kadar soğuttu ki, herşeye ve herkese kin güder oldum.

müzik yapmak istiyorum, ama maddi yetersizliklerden dolayı yapamıyorum. psikolojik desteğe ihtiyacım var, ama ailem seans ücretleri pahalı olduğu için göndermiyor.

yakın bir zamanda, böyle devam ederse intihar etmeyi düşünüyorum. tek suçum fikirlerimi söylemekti. ama hayatımdaki tüm insanlar el birliğiyle beni bu kadar depresif bir hale getirdiler.
devamını gör...

başlığa tanım girdikten sonra anasına bacısına küfür etmişsin gibi cevap yazan yazarlar

çok fazla alkol kullanma ihtimalleri yüksek olan, eleştiri kaldıramayan tiplerdir.
devamını gör...

sözlüğe yeni kayıt olan yazarların bilmesi gerekenler

kendi fikirlerini söylerseniz, nickaltınıza ağır itham ve iftiralarda bulunurlar.
devamını gör...

cuma

haftanın 6.günü.
devamını gör...

herkes cumhurbaşkanı olmak ister

bence muhalefet de, erdoğan'ın aday olmasını falan istiyor.
devamını gör...

beyefendiyazar

(bkz: beyefendi yazar)
devamını gör...

zekat vermemek haram yemek demektir

(bkz: bi yürü git dedirten dinci zırvaları)
devamını gör...

müslümanlar kardeştir

ama, kardeş kardeşe kalleşlik edebilir; ediyor da.

ortaokul son sınıfta namazında niyazında olduğunu iddia eden bir güruh, sadece bir tane cuma namazına gitmediğim için sınıfça dedikodumu yapmışlardı. eğer bu insanlar gerçekten o dönem benimle kardeş olsaydı, böyle saçma şeyler yapmazlardı.
devamını gör...

swh kısaltmasının çok samimiyetsiz olması

bu swh kelimesi, aklıma sjw ekolünü getiriyor. bence de çok samimiyetsiz.
devamını gör...

avukat egosu

hakim veya savcı egosu gibidir.
devamını gör...

türk lirası ile burnunu silen arap turistler

araptaparların umrunda olmayan, saygısız tiplerdir.
devamını gör...

eşlerini kaybetmiş iki penguenin birbirini teselli etmesi

hatta birbirlerinin yaralarını sarmaları.
devamını gör...

recep tayyip erdoğan vs recep tayyip erdoğan

vs alır.
devamını gör...

recep tayyip erdoğan'ın bizi neden ab'ye almıyorsunuz tribi

kendisi yüzünden almıyor olabilirler.
devamını gör...
devamı...

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim