1.
uzağı görememe sorunudur.numaranız ilerlemişse hayat kalitesini düşürmesini falan birakin hayat kalmaz bi de astigmat varsa yandiniz.
bi defasinda çok önemli bi yere yetişmem gerekirken gözlüğüm kırıldı ve ben g** gibi kaldım o gün ne kadar çaresiz, aciz hissettim size anlatamam. * özellikle ileri numaralarda gözlüğünüz, lensiniz olmadan hiçsiniz.
devamını gör...
2.
benim de sahip olduğum meret.
devamını gör...
3.
bir göz bozukluğudur.
astigmant miyopsanız hayat bazen çekilmez olur.
devamını gör...
4.
olmayan bir ben kaldım herhalde.uzağı görememe -göz sorunudur-
kalın kenarlı mercekle düzeltilir
görüntü göz küresinde olması gereken yerden öne düşer.
devamını gör...
5.
miyop arkaasların psikolojisine allahtan sabır diliyorum..burnu havada bir tip sanılıyoruz..seni gördüm selam bile vermedin diye trip yiyoruz..zaten allah belamızı vermis bi de miyop olmusuz ustune ugrastıgımız seylere bak.
devamını gör...
6.
allah belasını versin nerden bulastım su illete...
devamını gör...
7.
teshisi konulmadan once uzaktaki objeleri gozleri kisarak secmeye calismaktan goz cevresinde kucuk yastan itibaren kalici kirisiklik da yapan goz hastaligi. astigmat da varsa at o gozu cope.(bkz: astigmat)
devamını gör...
8.
benim de içinde bulunduğum durum.. olmayanlar kadar şanslı kimse yoktur diye düşünüyorum biyere gidersin gözlüğün yanında yoksa herşey boş ve bulanık insanın hevesini kaçırıyor yaa
devamını gör...
9.
uzağı görememek. göz sorunu. ayrıca miyop olup astigmatınız varsa...
devamını gör...
10.
günümüzde çok sık olan göz sorunu
devamını gör...
11.
kışları buharlaşan camlar ve o camlardan otobüs numaralarını okuyamamak..herkesin beleşe gördüklerini görebilmek için para vermek zorunda kalmak..bilen bilir bunun çilesini 🥺
devamını gör...
12.
herkes mi miyop be kardeşim...
devamını gör...
uzağı iyi göremeyenlerin göz kusuru.
devamını gör...
gelecek üzerine tahminlerin yer aldığı bir siteye göre telefon,tablet vb.yakın mesafe kullanımından dolayı ileriki zamanlarda çoğu insanın sahip olacağı hastalık türü
devamını gör...
yakında tarihe karışacaktır. yani umarım inş.
devamını gör...
göz tansiyonuna eklenince feci baş ağrısı çektiğiniz hastalıktır. maske hayatımıza girdiğinden beri önümüzü bile göremez olduk.
devamını gör...
çok fazla başım ağrıyor onun dışında görememeye alıştım
devamını gör...
tek sevdiğim yanı akşam vakti uzaktaki ışık kaynaklarını dağınık göstermesi olan görme bozukluğu. gözlükle bakınca lambaların ışıkları nokta olarak görünüyor ama gözlüksüz o noktalar büyüyor ve flulaşıyor. sanki bir resme bakıyor gibi oluyorsunuz. daha güzel görünüyor her şey.
devamını gör...
miyop insanları daha iyi anlayabilmeniz için bizlerin dünya’yı nasıl gördüğünü yağlı boya ile çizen bir ressam bırakıyorum.
philip barlow
devamını gör...
astigmatla birleştiğinde hayatı çekilmez kılan göz rahatsızlığı
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"miyop" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim