1.
yazarların bir sözlükten beklentileri o sözlükte bulunma sebepleridir aynı zamanda. her yazarın yeni bir sözlük platformunda bulunma sebebi farklı oluyor. kimi yazarları çeken yeni bir yerde olmanın heyecanı olurken kimi yazarlarsa kafalarında bir beklenti ile geliyorlar. bu başlık o beklentiler için...
devamını gör...
2.
55 yıldır sözlük yazarıyım. kendi kardeşinin sevgilisine nick altında övgü yazdığı için yazar hesabı kapatan admin gördüm. her türlü hilenin hurdanın döndüğü yerdir sözlükler. çok da beklentiye girmeden yazın. vakit geçiriyoruz işte. sözlük alt tarafı.

(bkz: sözlük bana karı bul lan allahlı)
devamını gör...
3.
ben covid-19 aşısının bulunması temennisiyle kaydoldum. inanıyorum güzel bir sinerji oluşturup ve özverili bir çalışma yaparak kıymetli moderasyon ekibi bu illete bir çare bulacaktır
devamını gör...
4.
fanzin gibi takıl, çok şeyetme fakat düşün, yaz ve araştır.
devamını gör...
5.
bazı başlıklarda entryleri oylamak istedim favlayacak kadar beğenmediğim için sadece artılayacaktım ama eksi butonu olmadığı gibi artılamaya da izin vermiyor.
hadi sözlük yeni, eksi verip insanları soğutmamak adına eksi butonu koymamayı anlarım ama artılamamak neden diye insan merak ediyor tabi.
devamını gör...
6.
yazılımı aynı olan eski sözlükten tüm tanılarımı buraya çekmeleri bence güzel olabilir şimdi bir daha o kadar tanımı kim nasıl yazsın?
o da olmazsa oradaki tanımlarım silinse yeter.
ayrıca bu tanım silme önemli bir konudur zira dunyasozluk sizi sözlükten gönderirken nickaltınıza yazılan iyi veya kötü yorumları dahi silebilir ama tanımlarınızı silmez çünkü o göz yoktur onlarda.
ahmet kaya'nın "arabamı şerefsizlerin ülkesinde bıraktım" denilecek kıvam ama içerde çok sevdiğim dostlarımda olduğundan böyle şeyler demiyoruz ağzımıza acı biber sürerler.
devamını gör...
7.
hali hazırda kafa sözlüğün karşıladığı beklentiler.yalniz yazarlarda oylama alışkanlığı yok ve sözlükte eksi butonu olmasını da arzu ederdim.
devamını gör...
bir beklentim yok. fakat güzel bir sözlük
devamını gör...
sevgi saygı ve medeniyet çerçevesi içerisinde tanımlar girmek birbirimizi bilgilendirmek ve birazda eğlenmek.
devamını gör...
10.
kirli siyasetin olmaması, güldüren tanımlar görmek ve iyi insanlarla karşılaşmak.
devamını gör...
11.
hoş vakit. stres atmaca. ekstra bir şeye lüzum yok.
devamını gör...
12.
sözlük tanımı girmek; bilgilenmek ve eğlenmek dışında amaçla burada olan yazarlardan korunması aslında... daha da net söylersek, sözlük trollerini barındırmamak.

küfürsüz de iletişim kurulabileceğini göstermek
devamını gör...
13.
para kazanma uğruna reklamlarla , yan hesaplarla sözlükte ürün tanıtımı yapılmaması , siyasi trollerden uzak durulması , küfürsüz olması gayet iyi zaten.
devamını gör...
14.
(bkz: bilgi içerikli tanım girmek)

ne yazık ki çok karşılaşmadığım ve yeterince teşviklenmeyen bir beklenti.
devamını gör...
15.
daha önce birkaç yazara söyledim ama yine burada söylemek gerekirse;

başlığı tanımlayan küfürsüz, sataşmasız, ötekileştirmesiz bir yazı girdikten sonra istesen bir hatıra, bir espri hatta istersen kabartma tozu bile katabilirsiniz çok fazla şey beklemiyormuşum aslında.
devamını gör...
16.
huzur, keyif, öğreti, diyalog.
devamını gör...
temiz kalması, çöplükte kıymetli kayıp eşya arar gibi iyi başlık aratmaması.
devamını gör...
orjinal tanımlar, verimli tartışmalar, fikir alışverişleri
devamını gör...
yazarların profillerinin daha özelleştirilebilir olması. yoldaaaş beri bak bi ne dicem... (bkz: swh)
devamını gör...
şu ana kadar insanların gayet saygılı ve nazik olduğunu gözlemledim. çok tatlı bir ortam var.
benim beklentim bu ortamın bozulmaması.
devamını gör...
Bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

"yazarların yeni bir sözlükten beklentileri" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan yardım başlıkları puan tablosu sıkça sorulan sorular istatistikler iletişim