ilk kez öpüştüğüm an. "öpüşelim mi?" diye o cümlenin ağzımdan nasıl çıkmış olduğunu görmeyi, ve o tekliften sonra "ne saçmaladım ben?" diye paniklerken yüzümün kıpkırmızı olmasını ve gözlerine dahi bakamadığımı, o ilk öpücükten sonra tir tir titreyerek "allahım o neydi, nasıl bi his lan öyle" diye düşünürken hayatımın en ılık ılık mayışması sırasındaki halimi görmeyi çok isterdim. hangi yıldayız diye sorsalar cevap veremezdi o şoktan.. ah yavrum benim.. arzular şelale.
devamını gör...
ömrüm boyunca böyle bir anım yoktu ama artık var. tüm karanlığın içinde yalnızca ikimizin yol aldığı o an...
devamını gör...
fakirlerin saatlerle zenginlerin ömürleriyle yaşadığına delalet başlık. ona bir saat ver baba; ama zaman zaman çıkıp geri dönebileceği bir saat olsun.
devamını gör...
sevgilimle birlikte olduğum an, hemen anlatayım.

eskişehirde çok hoş bir mekanda alkollenmiştik kendisiyle, 25 eylül 2023'tü ve bir pazartesi gecesiydi, muhtemelen 26 yıllık hayatıma sığdırabildiğim en güzel pazartesi gecesiydi. pazartesi sendromu denilen şeyi çok hızlı bir şekilde üzerimden attığım bir geceydi o gece. gözlerine bakıp mutlu olmak, 90'ların keyifli şarkıları eşliğinde onu seyretmek mükemmel histi.

o geceyi ve orada geçirdiğimiz bir - iki saati çok seviyorum. bu arada seni çok özledim sevgilim.
devamını gör...
belgesini bile sunabilirim.
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"1 saatliğine dönülmek istenen anlar" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli köftehor rehberi portakal normal radyo kütüphane kulüpler renk modu online yazarlar puan tablosu yönetim kadrosu istatistikler iletişim