olumlu bir ifade de bulunduğu tweet.

buradan
devamını gör...
ilk başta ertelediklerine göre sansürlü ve kesilip biçilmiş bir versiyonunu sunarlar dedim ama öyle bir şey olmadı. gerçekten de tamamını verdiler. benim için bu bile sevindirici gelişme oldu.
devamını gör...
fetöcü ekonomi bakanımızın alenen billur geçtiği tivittir. biz de senin gözlerindeki ışıltıyı göremedik. gözlerimiz yoksulluğu görüyor. geçim sıkıntısını görüyor. 1 maaşın tamamının kiraya ve faturalara gittiğini görüyor.
devamını gör...
avrupa'da olsa sabah akşam ''ne kadar medeniler abi yea'' twiti kasacak olan muhalif tayfanın linçlediği tweet. daha önce de yazdım nureddin nebati çok özel, pozitif bir siyasetçi

(bkz: nurettin nebati karizması)
devamını gör...
günler önce kameralar arkasında küplere binen bakanın twitterda sempati kişiyi oynadığı tweet.

bu kadar tepki almasa yayınlatmazdı da bu skeçi.
devamını gör...
yemekten sonra gelen tuz bir işe yaramaz. zamanında ertelendi millet kızdı, bakın diktatör değiliz medeniyiz ayağına şimdi yayınlattılar. bizle alakası yoka yatıp hatta güldük diye şirinlik yapıyorlar.
bir de hababam sınıfı muhabbeti geldi aklıma. rıfat ılgaz çöken eğitim sistemini eleştirdim hep birlikte güldük demiş ya; çöken ekonomimize, halkın çaresizliğine, açlığa, yokluğa hep birlikte güldük. skeç yayınlandı sakinleştik, konu kapandı.
nebati efendi güleceğine biraz onurluysa istifa etsin.
devamını gör...
levent kırcanın ruhu şaad olsun.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"15 mayıs 2022 nureddin nebati skeç tweeti" ile benzer başlıklar

Normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
portakal radyo & dergi renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim