adam hem dayak yedi hem de gözaltına alındı ya la. *

kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
devamını gör...
profesyonel sporcunun süper müsabakası anlayışına bak. halı saha maçı yapar gibi kafana göre sokakta buluşup dövüşemezsin. o zaman kafasına esen eline kılıcı alıp sokakta düelloya tutuşup birbirini kessin, soran olunca eskrim müsabakası yaptık desin.

düne kadar ikisini de tanımıyordum ama fitnescı fazla kibirliymiş, sürekli laf atmış, dövüş öncesinde de sürekli küfür edip dayağı hak etmiş ancak profesyonel sporcu bu oyunlara gelmemeli. yaptığının bir bedeli olmalı. lisansı da iptal edilmeli bence.

bu herifleri izleyip örnek alan bir sürü insan ölüyor. sonra sokaklarımız japon karate filmlerindeki gibi birbirine meydan okuyan gençlerle dolu sokaklara dönecek. ipman mı çekiyoruz burda. vadisi çukur'u zaten kendini bişey sanan gençlerle doldurdu memleketi. yetmedi mi.
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"19 eylül 2023 kaan kazgan ve savaş cebeci’nin gözaltına alınması" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim