günlerdir sosyal medyada atışan mma dövüşçüsü kaan kazgan ve fitness koçu savaş cebeci kavga etti. savaş cebeci kanlar içinde kaldı.

link
devamını gör...
biz bunu demiştik..olan iki gram özgüven yerle bir olur yeltenme demiştik. yazık.
devamını gör...
kaan’ın peygamber devesi gibi savaş cebeci’ye çöktüğü kavgadır. (bkz: kendi düşen ağlamaz)
devamını gör...
millet dövüş işini yanlış yorumluyor. elbette siklet, kas yoğunluğu önemli ama bundan ibaret değil.

20'lerimin başında düzenli yakın dövüş çalışıyordum. artistik olsun diye de değil, o zamanlar bir yakın dövüş okulu fırençayzının şubesini açmaya niyetlenmiştim. derdim paraydı yani. yağsız olduğumdan giysiyle ufak tefek görünüyordum ve sataşan çok olurdu.

sonra dizim sakatlandı, ayı gibi yemeğe devam ettim, hareket durunca 12 kilo aldım. işin garibi irileştim ya, o zaman millet çekinir oldu. oysa gayet koftiydim artık. hala da öyleyim.

bu yüzden dövüş bilen insan iş ciddiye binince sadece kendi cüssesine güvenip artistlenmez. bakın bunlar hep birbirini tartarlar. ille kendini sopalayacak birinin olduğunu, karşısındaki olabileceğini bilir. ne bileyim biraz ne yaptığını bilen 3-4 kişi atladı mı kimsenin şansı olmadığını bilir.

tarafların ikisini de bugün öğrendim. kim haklı konusunu bilmem.
devamını gör...
kavga sonrası.

devamını gör...
savaş cebecinin kendi kaşındığı ve kendi bulduğu kavgadır. kaan insaflı bile davranmış biraz daha ileri gitse öldürecekti adamı.
devamını gör...
oğlum siz çocuk musunuz? o ona 70 kilo demiş, o ona seni döverim demiş falan. hayır bir de savaş denen eleman boş yere özgüven patlaması yaşıyor.
devamını gör...
savaş cebeciyi gerçek hayatta gören var mı ? ben gördüm mesela kolay kolay yere inmez bir adam. ama kavga şekli falan baya baya çayır çimen şekli olmuş ulan adam profesyonel sporcu zaten yaş farkında var hepsini geçtim baya baya manita kavgasına dönmüş.

- kadir hoca forever
devamını gör...
güç pazarlayan iki ezik. yazık. şu olayı şak şaklayan yetişkinden de hiçbir halt beklenmez.
devamını gör...
teknik bilmenin kas yığını olmaktan çok daha işlevsel olduğunu gösteren tiksindirici olay. tiksindirici evet çünkü profesyonel bir dövüşçünün sosyal medya üzerinden ergen gibi laf kavgasına girmesi, bu kadar kolay tahrik olması ve adeta "mahalle kavgasına" gitmesi nereden bakarsan bak saçma sapandır.

gerçek bir dövüşçü en başta "gereksiz" yere dövüşmemesi gerektiğini bilir.
devamını gör...
ikisini de tanımam da şu fitnesscıların boksörlere sallaması akıl tutulması. sikleti, kategorisi farketmez bir tarafın işi dövüşmek, bunun için eğitim alıyor. öteki taraf dövüşçü değil, antrenman yapıp vücuduna şekil veriyor. herif tabi ki sefer seni yere. kondisyonlu olmak seni iyi boksör yapmaz, ne zaman nereye vuracağını bilmek yapar.
araba tamirinden anlıyor diye bir tamirci, motor ustası formula 1 şoförünü yenebilir mi. belki o adam vida sökmeyi bilmez ama tecrübeli bir yarışçı. sen arabayı baştan aşağıya söküp toplayacak bir usta olabilirsin ama sürme tecrüben adamla bir degilse seni harcar.
iyi bir teknik direktör olmak top cambazına kafa tutabileceğin anlamına gelmez. her branş farklı bir ustalık, bilgi sahipliği ister. dayağı yiyip oturan bu kaçıncı fitnescı. bir ara yanlış hatırlamıyorsam vücut geliştirme şampiyonu dövmüşlerdi böyle.
adama artistliği bu arkadaş yapmışsa kendi kaşınmış. boksörlerden uzak duracaksın.
devamını gör...
tam ortadoğu ülkesine yakışırewrfs

örnek olsun badici sığırlara.

harika harika.
devamını gör...
kaan ilk hamleyi savaş konuşurken yapıyor. çok delikanlıca bir hareket değil. defalarca sokak kavgası yapmış biriyim yere düşen kişiye bir kez bile vurmuşluğum yoktur. kalksın yine düşürürüm. üstelik stilini beğenmedim kaan'ın bunda 20 sene önceki halim olsaydı ben de meydan okuyabilirdim.
devamını gör...
arada yaş farkı var, tecrübe farkı var, teknik farkı var, senden daha hızlı adam var. sen meydan okuyorsun, eyvallaah. 2 3 haftadır da kışkırtacak türden içeriği çekiyorsun. en sonunda gaza gelip çağırıyorsun adamı, karşısında küfür edip tehdit ediyorsun. bu adam da seni darmaduman ediyor.
öyle rahat ki bizim kaan, diğerleriyle konuşuyor falan. dahası, ayakta da dövüşmüyor, savaşın işine gelecek şekilde yerde güreşir pozisyonu tercih ediyor. seni senin kulvarında da döverim ayağı.
bu dayağın fazlasını mesafesini koruyarak, savaşı yorarak çok rahat atardı kaan.

şimdi bizim savaş reis bu adama dava açar, haberim yokken saldırdı, lisanslı adam sonuçta hüü müü diye.
ama ortada tahrik var, ortada karşılıklı kararlaştırılmış bi kavga da var.
cezayı azaltacak onca unsur var. hadi diyelim kaan 2 3 ay yattı, savaşın bundan sonraki sosyal medya hayatı da biter.

sokak kavgası istiyorsan start beklemezsin, laga luga yapmazsın. ki startı da kaan onca kez veriyor. delikanlı gibi dövüşüyor. kimse kusura bakmasın savaşın haklı olduğu bi durum yok. dayak yiyenlere acımak yerine şu işlerin içinde biraz zaman geçirmiş abi abinize sorun.

"abi bu kaan denen reis neden profesyonel gibi iç organlara çalışmıyor" deyin.
alacağınız cevap "kaan delikanlılık etmiş, racona uymuş şeklinde olur."
"abi savaş neden kaan'ın testislerine kitleniyor" diye de sorun.
küfür eder savaşa.

kaan hem sokak jargonuna uymuş, hem yasaların ona çalışmasını* beklemiş, hem olayı kayıt ettirmiş, hem de kamuoyunda efendiliğini korumuş halde kalmış. çok rahat çok profesyonel.
devamını gör...
savaş cebeci teknik açıdan çok zayıf olduğunu düşünüyorum üstelik karşıdaki adam mma dövüşçüsü. kas geliştirmek ile dövüş sporlarında ustalaşmak ayrıdır. yalnız teknik bilen ve savaş hoca kütlesinde olan profesyonel bir güreşçi kaan ı yerden yere vurur. boks vs sporla uğraşan adam sizin suratınızı dağıtır, ama iri bir güreşçi sizi kaldırıp asfalta yapıştırırsa pestiliniz çıkar.
bakınız

ayrıca 120 kg adamın yumruğuda ona göre ağır olur,yani denk gelirse 70 kg adamın yumruğunun 2 katı hasar verir. 70 kg tek ve en önemli avantajı kilodan dolayı daha hareketli ve hızlı olabilir. ama dediğim gibi bir güreşçi iki eliyle adamı tutarsa hiç şansı yok bir boksörün.
devamını gör...
spor tayfada gram zeka yok ya bunlar bu zekayla nasıl bu yaşa kadar yaşıyorlar
devamını gör...
1.80 boyunda itü mezunu 26 yaşında bir mühendis olarak kaanı çok rahat döverim şahsen, mma boks cart curt boş iş.

ayrıca kaan, savaş konuşurken saldırmış, haksızlık var yani.

edit: sevgili kaandan özür dilerim olayın başı varmış. direkt saldırma falan yok.

streamable.com/9fdc35
devamını gör...
ülkede her gün her şeye baştan aşağı zam geliyor ama gündeme bak.
devamını gör...
kullanıcı tarafından yüklenmiş görsel
savaş cebecinin max kollarını kullanma performansı.
devamını gör...
ülke yokluk içinde şu konuşulacak konu mu arkadaşlar yav. su tükenmek üzere istanbul'da, ekmek olacak 20 tl ayıptır, biraz edepfesfsfs

www.youtube.com/shorts/Irph...

r olmazzz fsdfsdfds
devamını gör...

bu başlığa tanım girmek için olabilirsiniz.

zaten üye iseniz giriş yapabilirsiniz.

"18 eylül 2023 savaş cebeci ve kaan kazgan kavgası" ile benzer başlıklar

normal sözlük'ü kullanarak 3. parti dahil tarayıcı çerezlerinin kullanımına izin vermektesiniz. Daha detaylı bilgi için çerez ve gizlilik politikamıza bakabilirsiniz.

online yazar listesini görmek için lütfen giriş yapın.
zaman tüneli portakal radyo renk modu sözlük kütüphanesi online yazarlar kulüpler yazarak kitap kazan puan tablosu sıkça sorulan sorular yönetim kadrosu istatistikler iletişim